Київські політехніки взяли участь у міжнародній студентській конференції «Змінені обставини та нові загрози для сталості в регіоні Балтійського моря», що проходила 15—18 квітня в Познанському технологічному університеті.

У конференції взяли участь переможці відбору з більш як 500 заявок з 10 країн світу — 90 студентів із 48 університетів.

Програма конференції містила виступи, майстер-класи й лекції спікерів з України, Польщі та Швеції, а також участь студентів у панельних дискусіях і дебатах.

У межах конференції студентка НН ВПІ КПІ Софія Бударіна представила виставку художніх робіт політехніків «Мистецтво у полум’ї війни». Усі охочі могли ознайомитися з роботами Софії Бударіної, Анни Костенко, Тетяни Безбородової та Валентини Петрук.