На базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ», за сприяння Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ», 22 квітня 2011 року вже в 9-те, проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики». Робота учасників Конференції організована в формі 5 секцій та 1 круглого стола.

Метою Конференції є підвищення якості навчання, розширення освітнього і наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також реалізації їх творчого потенціалу.

До участі в Конференції заявлено та прийнято близько 130 доповідей, серед них 3 пленарних. Доповіді представлено з 15 установ, зокрема 13 навчальних закладів та 3 інститутів НАН України (Вінницький національний технічний університет, Донецький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), університет ім. Т.Г. Шевченка, НТУУ «КПІ» та інші).

У програмі конференції:

  • виступ Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліми Є.М., о 10.00 в залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ», 1й корпус.
  • Виступ завідувача відділом Інституту технічної теплофізики НАН України, член-кор. НАН України Халатова А.А, о 10.00 в залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ», 1й корпус.
  • Круглий стіл «Формування сучасного фахівця: співпраця НТУУ «КПІ» з компаніями ІТ-бізнесу», директор освітніх програм компанії EPAM Systems Орєхов О.А., о 12.00 в залі № 15, бібліотеки НТУУ «КПІ».

Контакти: will14ka@gmail.com та за телефоном +38 093 911 98 29 (Катерина Ільчук)