30 червня 2016 року відбулося чергове засідання Вченої ради НТУУ "КПІ".

На початку засідання були розглянуті конкурсні справи, а також рекомендування до присвоєння почесних звань та нагород співробітникам університету. Зокрема, Вчена рада присвоїла звання "Видатний діяч НТУУ "КПІ" д.т.н., проф., зав. каф. оптичних та оптико-електронних приладів В.Г.Колобродову, д.т.н., проф. каф. радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Ю.Ф.Зіньковському та д.т.н., проф. кафедри інструментального виробництва Н.С.Равській.

Основним питанням порядку денного була організація прийому на перший курс у 2016 році та завдання на 2016/2017 навчальний рік. Доповідав перший проректор Ю.І.Якименко. Він ознайомив присутніх з основними положеннями та нововведеннями вступної кампанії 2016 року, назвав ключові дати кампанії: початку і закінчення прийому документів та вступних випробувань і творчих конкурсів, а також відмітив її головні особливості. Крім того, Юрій Іванович окреслив основні завдання на 2016/17 н.р.

Насамкінець було розглянуто поточні справи. Зокрема, проректор з наукової роботи М.Ю.Ільченко повідомив про прийом до докторантури університету у 2016 році. Також було оголошено результати конкурсу на кращий підручник, посібник, монографію.

Першу премію присуджено М.В.Лукінюку за навчальний посібник "Контроль і керування хіміко-технологічними процесами" у 2-х книгах.

Другі премії присуджено за навчальний посібник "Аналіз часових рядів" співавторам П.І.Бідюку, О.Л.Тимощук та за комплект підручників у 3-х томах "Теоретичні основи електротехніки" авторам – В.С.Бойку, В.В.Бойку, Ю.Ф.Видолобу (посмертно), І.А.Курилу, В.І.Шеховцову, Н.А.Шидловській.

Окрім того, були затверджені кандидатури на отримання іменних стипендій.

Автор фотографії Катюша Купчинская

Дата події