Спецвипуск. КПІшна «двадцятка»: життя в гуртожитку перед очкою. Опитування студентів. VOX.POP KPI

Що відбувається в гуртожитках перед відновленням очного навчання? Як живуть студенти? І чи готові говорити про свої проблеми?

Ірина Барабаш «проінспектувала» 20-й гуртожиток КПІ. Які виявила несподіванки — дивіться у свіжому випуску VOX.POP KPI. І шукайте знайомі обличчя.

Велике переселення в КПІ: де тепер жити студентам? Каріна Максименко, 4 курс ФСП. CAMPUS#54

⚡️ Що насправді стоїть за великим переселенням? 🚚 Чому з 4-х гуртожитків КПІ вивозять речі студентів? 📦🧳 Кого першочергово переселяють?🏢 І чи вистачить на всіх місця? 👩🏻‍✈️ Які представники перевіряють кімнати? 🍌Що виявляють у кімнатах волонтери?

Поселення до сімейних гуртожитків

Право поселення до сімейних гуртожитків надається здобувачам вищої освіти і докторантам КПІ ім. Ігоря Сікорського і членам їх сімей, якщо подружжя зареєстровано офіційно і жоден з членів сім’ї не має зареєстрованого місця проживання у м. Київ.

Відкриття нового гуртожитку КПІ ім. Ігоря Сікорського

20 серпня відбулося відкриття нового гуртожитку КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сучасний гуртожиток призначено для проживання щонайменше 500 студентів і працівників університету. У ньому є кімнати на три особи й кімнати сімейного типу. Кожен блок має кухню й одну або дві ванні кімнати.

5 гуртожиток

Адреса гуртожитку № 5 КПІ ім. Ігоря Сікорського: вулиця Олекси Тихого 4

Новий гуртожиток у КПІ

Улітку в КПІ відкривається новий гуртожиток, розташований на вулиці Олекси Тихого. Нині всі ремонтні роботи на стадії завершення.

Підписка на Гуртожитки КПІ