Скелелази КПІ знову на висоті!

Минуло майже три роки з тієї пори, як ми вітали нашу збірну зі скелелазіння з перемогою на першості України серед закладів вищої освіти. Перерва була викликана спочатку епідемією COVID-19, потім розпочалася повномасштабна війна.

КПІшники стажуватимуться в Данії

У межах Програми енергетичного партнерства між Україною та Данією КПІ долучився до Програми «Молоді таланти сфери енергоефективності».

КПІшник став чемпіоном Європи!

Студент ФММ Дмитро Макаров привіз золото з Кубка Європи зі змішаних єдиноборств, що проходив у Сербії.

Участь у Євро-2024 взяли понад 500 спортсменів із 36 країн.

Команда України, яку представляли 18 спортсменів, упевнено фінішувала на першому місці в медальному заліку.

Студенти КПІ серед переможців I-FEST² 2024

Міжнародні змагання з інженерії, науки й технологій I-FEST² 2024 обʼєднали понад 500 наукових та інженерних проєктів з майже 40 країн світу, що змагались у восьми категоріях.

Серед переможців:

Грант від ЄС – науковцям НН ІМЗ та ФЕЛ

Проєкт НН ІМЗ та ФЕЛ зі створення пристроїв і сервісів для спортивних тренувань й дистанційної охорони здоров'я отримав грант за програмою ЄС "Горизонт Європа".