Доповідь голови Профкому  Михайла Безуглого про результати роботи та виконання Колективного договору за період з квітня 2023 р. по квітень 2024 р.

Шановні делегати Конференції трудового колективу, працівники та здобувачі вищої освіти університету, запрошені! Звичайно, усім нам хотілося б, щоби нинішня Конференція трудового колективу мала ознаки першого післявоєнного великого зібрання працівників та студентів університету.

🎥 Конференція трудового колективу КПІ 2024

11 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Конференція трудового колективу університету. Як повідомив на її початку голова Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Безуглий, для участі в Конференції було обрано 780 делегатів, з них науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників 590 осіб, 70 делегатів від інших категорій працівників і 120 від здобувачів вищої освіти.

Текст доповіді ректора М.З. Згуровського на Конференцію трудового колективу університету 11 квітня 2024 року

Шановні делегати конференції, шановні гості! Вже понад десять років український народ великою ціною дає гідну відсіч російським агресорам. Викладачі, науковці, студенти університету в години важких випробувань стали на захист Батьківщини.

Доповідь ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського на конференції трудового колективу 20 квітня 2023 року

Шановні учасники конференції трудового колективу, поважні гості! Звітний період став для київських політехніків роком напруженої праці у критичних умовах, роком важких людських втрат, роком консолідації й гуртування навколо всебічної допомоги країні та ЗСУ.

Доповідь голови профкому студентів Ігоря Степанюка за результатами виконання Колективного договору між адміністрацією університету та профкомом студентів за період з квітня 2021 р. по вересень 2022 р.

Шановні колеги, студенти, працівники і всі присутні!. Коли ми завершували звіт минулого року, то говорили, що наступний рік буде непростим.

Доповідь голови профкому Михайла Безуглого за результатами виконання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського за період з квітня 2021 р. по вересень 2022 р.

Шановні делегати Конференції трудового колективу, працівники та здобувачі вищої освіти університету, запрошені!. Уперше в новітній історії КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає навчальний рік в умовах війни.

Діяльність колективу університету в період війни: перші підсумки та завдання на перспективу

Цього року Конференція трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше була поєднана зі щорічною сесією професорсько-викладацького складу університету, яка знаменує початок нового навчального року.

Перевірка і виконання Колективного договору КПІ

14 квітня 2022 року відбулося засідання робочої комісії з перевірки виконання Колективного договору НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Члени комісії обговорили етапи виконання й проведення конференцій трудових колективів в університеті за умов дії правового режиму воєнного стану.

Підписка на Конференція трудового колективу