Політехніки перемогли в конкурсі "Молодий вчений року 2023" Інформація КП

Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського вкотре увійшли до когорти найкращих молодих науковців країни. Вони гідно представили університет у конкурсі Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України "Молодий вчений року 2023". Троє з них перемогли в різних номінаціях.

КПІшники хочуть поспілкуватися з новим міністром освіти? Опитування студентів. VOX.POP KPI

Що КПІшники очікують від нового міністра освіти і науки? Чи знають, хто вступив на цю посаду? Які зауваження мають студенти? І чи готові особисто зустрітися з головним освітянином України?

Відповіді на ці запитання зібрала Іра Барабаш у новому випуску VOX.POP KPI.

Із засідання Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського 06 травня 2022 року

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського на засіданні 06 травня 2022 року зазначила таке:

🔹 Учора, 5 травня 2022 року, МОН України офіційно оприлюднило Порядок прийняття на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році. Отже, вступна кампанія офіційно стартувала.

Підсумки наради МОН України з керівниками ЗВО

Уже традиційна нарада була присвячена багатьом нагальним питанням, утім здебільшого обговорювали саме умови проведення національного мультимедійного тесту для вступників і здобувачів, що вступатимуть до магістратури.

Підсумки наради МОН України з керівниками ЗВО

На нараді вже традиційно були присутні представник Офісу Президента України Світлана Кретович, генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти Олег Шаров, керівництво ДСЯО, а також взяли участь в. о.

Головне з наради МОН України 25 березня

25 березня 2022 року відбулася чергова нарада МОН України з керівниками ЗВО за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, першого заступника Міністра – Андрія Вітренка, представниці Офісу Президента України – Світлани Кретович, представників Державної служби якості освіти та інших.

Підписка на МОН України