Стрітбол у КПІ! Турнір з баскетболу 3x3!

Відбувся турнір з баскетболу 3х3. Понад 20 молодіжних команд з усього міста навалювали на честь 125-річчя КПІ! З ініціативи ВПІ й за підтримки Федерації баскетболу міста Київ площа Знань на два дні перетворилася на баскетбольний майданчик професійного рівня.

Сила "Сталевого хреста"

"Український орден "Сталевий хрест" – це копія нацистського "Залізного хреста", – таку нісенітницю наприкінці минулого року поширювали в соціальних мережах провокатори і невігласи з російських телеграм-каналів, які, як мовиться, чують дзвін, але не відають, звідки він.

Артпроєкт про війну від КПІшниць

Випускниці кафедри графіки ВПІ організували у Нідерландах соціальний артпроєкт, присвячений війні в Україні.

На виставці представлені роботи Даші Федченко й ще понад 100 робіт українських ілюстраторів і фотографів.

Конференція в НН ВПІ: науковці про війну та нові стандарти журналістики

Україна нині – на передньому краї війни. Війна палає не лише на землі, у повітрі та на морі, але й в інформаційному просторі. Причому в медіа – друкованих, електронних і мережевих – росія воює не лише з нашою державою, але й майже з усім цивілізованим світом.

Памʼяті Олександри Анік’євої

Дівчина навчалася на кафедрі технології поліграфічного виробництва, проте російські окупанти не дали їй завершити навчання й побудувати успішну кар'єру.

Підписка на ВПІ