Директор Медіалабораторії: Оксана Коваленко
E-mail: kpimedia.press[at]gmail.com
Моб.: 063 044 81 06

Навчально-практичний центр «Медіалабораторія КПІ» є офіційною прес-службою та PR-відділом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Медіалабораторія поширює інформацію про діяльність університету та його підрозділів, зокрема заходи й події, досягнення студентів та викладачів; формує його позитивний імідж.

Інформацію адресовано двом великим цільовим аудиторіям: внутрішній (студентам, викладачам, працівникам адміністрації університету) та зовнішній (яка не обмежена жодними рамками, крім доцільності).

Канали розміщення: сайт КПІ, телеграм-сторінка Медіалабораторії, YouTube-канал КПІ ім. Ігоря Сікорського, сторінки в Instagram та Facebook.

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського Facebook телеграм-сторінка Медіалабораторії twitter YouTube-канал КПІ ім. Ігоря Сікорського tiktok linkedin сторінки в Instagram Facebook