Керівник: Оксана Коваленко
E-mail: kpimedia.press[at]gmail.com
Моб.: 063 044 81 06
Сайт: https://media.kpi.ua

Відділ медіасупроводу діяльності університету є офіційною прес-службою та PR-відділом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

• Організація загального медійного простору КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Створення власного медійного продукту (фотоматеріали, відеоматеріали, статті, пости для сайту та офіційних соцмереж КПІ ім. Ігоря Сікорського) про науково-інноваційну, освітню, міжнародну та інші діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також його культурну і соціальну сфери життя.
  • Адаптація до імплементації в навчальний процес відзнятих навчальних матеріалів.
  • Наповнення новинної складової офіційного сайту КПІ ім. Ігоря Сікорського та офіційних соцмереж виробленим контентом.
  • Залучення талановитих здобувачів вищої освіти до розробки медіапродуктів, реалізації творчих медіапроєктів і проведення прикладних наукових досліджень на базі відділу.
  • Взаємодія з телерадіокомпаніями, редакціями ЗМК, іншими юридичними й фізичними особами з питань виробництва та розміщення в ефірах медіапродукту, підготовленого в межах діяльності відділу.
  • Організація і трансляція прямих ефірів з університетської студії «КПімедіа» на офіційних інформаційних університетських майданчиках.
  • Здійснення інтернет-мовлення КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Співпраця з фізичними та юридичними особами з питань створення на території та в корпусах КПІ ім. Ігоря Сікорського фото- та відеоконтенту.
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського Facebook телеграм-сторінка Медіалабораторії twitter YouTube-канал КПІ ім. Ігоря Сікорського tiktok linkedinFacebook сторінки в Instagram