Професійні вебінари, екскурсії на підприємства, зустрічі з представниками компаній-партнерів, актуальні вакансії для здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського. Широкий спектр пропозицій та можливостей від провідних компаній України та світу!

Керівник відділу: кандидат філософських наук Пожарська Наталія

Адреса: корпус 31, кімната 1-07, 1-18
Телефон: +38 (044) 204 85 93
E-mail: rabota.kpi@gmail.com
Сайт: https://robota.kpi.ua/

Питання/пропозиції для співпраці:

Соціальні мережі:      

З 2003 року ми налагоджуємо співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та партнерами/працедавцями!

Діяльність Центру спрямована на розвиток ділових та партнерських зв'язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар'єри здобувачами вищої освіти та випускниками. Команда Центру співпрацює з представниками багатьох компаній, завжди тримає руку на пульсі та має багаторічний досвід з питань професійної орієнтації не тільки студентської молоді, а й учнів закладів середньої освіти, сприяння формування в них необхідних hard та soft skills.


Наша місія
Сприяння ефективному та успішному професійному старту та самореалізації здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Основна діяльність


Основна діяльність

Ярмарок вакансій КПІ ім. Ігоря Сікорського “beAhead”

Спеціалізований захід, на якому працедавці та здобувачі вищої освіти/випускники мають можливість поспілкуватися особисто, отримати інформацію від представників компаній та знайти омріяну роботу. Під час проведення заходу можна:

  • познайомитися з діяльністю компаній, отримати корисну інформацію та поради від провідних фахівців компаній;
  • взяти участь в презентаціях, вебінарах, воркшопах, бізнес-іграх;
  • залишити своє резюме або пройти співбесіду з HR-фахівцем;
  • визначити важливі soft та hard skills для побудови своєї кар'єри;
  • визначитися з місцем стажування, практики або майбутньої роботи

Вакансії
Детальніше на сайті ЦРК
Сайт заходу


Школа кар'єрного зростання

Школа кар'єрного зростання

Проєкт Центру розвитку кар'єри КПІ ім. Ігоря Сікорського, спрямований на поступове знайомство студента з професійним світом задля допомоги у побудові успішного кар'єрного шляху, а також для надання допомоги у питаннях, які виникають під час пошуку першого місця працевлаштування (освітні заходи від партнерів і працедавців – тренінги, воркшопи, лекції тощо).

Деякі відео на YouTubeКар'єрний путівник

Кар'єрний путівник

Розроблено у тісній співпраці з факультетами/інститутами КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою ознайомлення з прикладами працевлаштування. Путівник висвітлює інформацію про затребувані навички для отримання посади у компанії-партнері після завершення навчання або під час навчання (за дуальними програмами або сумісництвом).

Переглянути


Екскурсії на підприємства

Екскурсії на підприємства, до офісів компаній, установ та організацій здійснюються з метою професійної орієнтації і ознайомлення здобувачів вищої освіти з робочими процесами, аналізу ролі вивчення освітніх компонент для подальшому професійного розвитку, а також розуміння можливостей для працевлаштування.


Взаємозв'язок із профорієнтаційною роботою

Проведення профорієнтаційних і освітніх заходів із залученням партнерів та працедавців, ознайомлення здобувачів вищої освіти з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, проведення екскурсій на виробництво, спрямування на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками.


«Історія успіху»

Проєкт Центру розвитку кар'єри КПІ ім. Ігоря Сікорського, спрямований на формування у здобувачів вищої освіти професійного світогляду, надання цікавих порад й підказок від випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо ефективної побудови кар’єри. Запрошуємо випускників поділитися своїм досвідом.

Переглянути відео


Договори про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює з підприємствами, компаніями, установами та організаціями різних форм власності.

Переглянути договори


Результати діяльності

Переглянути

Переглянути підсумки 2021 року

Сайт ЦРК
https://robota.kpi.ua/

На сайті представлені актуальні новини, інформація про відкриті програми стажувань та професійного навчання, запити на вакантні посади, анонси заходів тощо.


Корисні посилання
- Кар'єрний путівник
- Ярмарок вакансій
- Вакансії
- Школа кар'єрного зростання
- Корисні поради щодо працевлаштування (рубрика Hints&tips)
- Стипендіальна підтримка обдарованих студентів від компаній/організацій
- Перелік партнерів
- Додати вакансію від працедавців