Про портал

Портал Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" забезпечує офіційне представлення інформації про Університет у мережі інтернет з метою розширення ринку освітніх послуг Університету, оперативного ознайомлення викладачів, співробітникі

Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до топ-500 міжнародного рейтингу найпопулярніших інтернет-ресусів України

Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до ТОП-500 рейтингу популярності в українському сегменті всесвітньої мережі за версією аналітичної компанії Alexa – дочірньої компанії Amazon.соm.

Сайт НТУУ "КПІ" став лідером рейтингу відкритості веб-сайтів ВНЗ України

8 грудня 2015 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів (ВНЗ) України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

Landing Page як засіб просування освітніх послуг кафедр

Сьогодні більшість людей не можуть уявити свого життя без Інтернету. За даними компанії Factum Group Ukraine, станом на червень 2015 року, 59% українців є активними його користувачами, а 40-45% купують товари через Інтернет. Все більшого поширення набуває Інтернет-маркетинг.

Результати рейтингування веб-сайтів кафедр обговорено на методраді НТУУ "КПІ"

Відповідно до Порядку інформаційного супроводження порталу НТУУ «КПІ», затвердженого наказом ректора [1], відділом супроводження порталу університету Департаменту перспективного розвитку було здійснено моніторинг вебометричних показників сайтів університету та складено відповідні рейтинги за категоріями сайтів. Результати вебометричного рейтингування опубліковано на webometr.kpi.ua [2].

Сайт зварювального факультету – найкращий!

Якщо ти чогось не знайшов в Інтернеті – ти просто погано шукав. Ця фраза повною мірою висвітлює можливості «всесвітньої павутини» та її роль у житті сучасної людини. Мережа Інтернет є величезною інформаційною базою, засобом спілкування, помічником у роботі та партнером у розвагах.

Вeб-сайти викладачів. Коли і навіщо вони потрібні

Якщо віднести сайти викладачів до широкої категорії “Особисті сайти”, які в основному є найбільш простими “статичними” сайтами, то їх цільова функція – показати себе Інтернет-спільноті – в основному для пошуку спонсорів, роботи, замовлень та іншого суто індивідуального.

Подача інформації на портал

Порядок інформаційного супроводження Порталу затверджено наказом № 1-244 від 01.09.2014 Про підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу університету.

Підписка на Сайт