Кафедра автоматизації енергетичних процесів (АЕП), Інститут атомної та теплової енергетики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Адреса: Корпус 5, Політехнічна 6, 8-й поверх навчального корпусу, 03056, Київ, Україна

Завідувач кафедри: професор Волощук Володимир Анатолійович
E-mail: atep[at]email.ua
Телефони: 204-80-84, 204-80-85
Сайт:

Кафедра АЕП заснована в 1958 році першою в Україні для галузі промислової автоматизації і на сьогоднішній день залишається провідною з підготовки фахівців, необхідних на ринку автоматизації та розробки програмного забезпечення.

Кафедра готує фахівців за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» за наступними ступенями освіти: бакалавр, магістр, PhD.

Кафедра послідовно розвиває науково-практичні напрямки, які логічно випливають з існуючих ресурсів й знань кафедри та інтегруються в Industry 4.0.

Кафедра автоматизації енергетичних процесів – один з академічних засновників профільної Асоціації підприємств промислової автоматизації України.

Кафедра є членом міжнародної освітньої мережі EduNet, які підтримується німецькою інноваційною компанією Phoenix Contact.

Лабораторії кафедри мають обладнання від Phoenix Contact, Schneider Electric, Siemens, Раут-Автоматик, Klinkmann, Мікрол, Honeywell, Luxsoft.