Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Електроніка»

Програма конференції

В онлайн форматі розпочинає роботу конференція молодих вчених “Електроніка-2021”.

Конференція проводиться на базі факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» щорічно, починаючи з 2008 року, з метою залучення, студентів, аспірантів, молодих вчених та обдарованих школярів до науково-дослідницької та пізнавальної діяльності.

Особливістю конференції є спрямованість на молоду аудиторію починаючих науковців. Завдяки цьому учасники конференції вільно спілкуються між собою, висловлюють свої думки, активно ведуть дискусії, що сприяє набуттю нових наукових знань та умінь, обміну досвідом між учасниками цього заходу.

Конференція мотивує учасників проявити себе серед колег та однолітків, що позитивно впливає на поглиблення знань починаючих науковців, набуття необхідного досвіду, розвиток і активність учнів, студентів і аспірантів.

Активний діалог молодих науковців, студентів, аспірантів та школярів, обговорення сучасних теоретичних, практичних та наукових розробок в галузях електроніки, інформаційно-комунікаційних та комп’ютерних технологій, інноваційних розробок відіграє визначальну роль у формуванні майбутньої науково–технічної еліти України.

Після успішного рецензування і доповіді на конференції подані наукові статті будуть опубліковані у збірнику праць конференції.

Наявність наукових публікацій, які підтверджують новизну та вагомість отриманих результатів досліджень, створює додаткові переваги в академічному рейтингу студентів під час вступу до магістратури, є обов”язковою вимогою до дисертаційних робіт магістрів та аспірантів, надає пріоритетність під час вступу школярів до університету та на республіканському конкурсі–захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Публікація наукових доповідей учасників відбувається в університетському науковому журналі КПІ ім. Ігоря Сікорського – «Електронна та акустична інженерія».

Метою проведення конференції є:

 • залучення студентів, аспірантів та молодих вчених до активного діалогу в галузі електроніки;
 • обговорення теоретичних та практичних наукових розробок;
 • висвітлення досягнень молодих науковців;
 • обмін досвідом та отримання навиків ведення наукових дискусій.

Співорганізаторами конференції виступають:

 • Факультет електроніки (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”);
 • Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»;
 • Громадська організація «Пані Наука»
 • .

В рамках конференції здійснюють роботу 4 наукові секцій, спрямованість яких відповідає основним напрямам підготовки фахівців на кафедрах факультету електроніки:

 • Секція 1 – Мікро- та наносистемна техніка
 • Секція 2 – Електроніка, акустика та мультимедіа
 • Секція 3 – Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем
 • Секція 4 – Секція Київської МАН

Подача статей учасників конференції відбувається через сайт журналу “Електронна та акустична інженерія” (http://feltran.kpi.ua/about/submissions).

Оформлення статей: Стаття повинна бути оформлена у відповідності до шаблону. Обсяг статті має складати 4-6 повних сторінок формату А4. Якщо обсяг статті перевищує 6 сторінок, вартість кожної додаткової сторінки сплачується окремо (50 грн за сторінку). Правила оформлення можна знайти на сайті «Електронна та акустична інженерія». Вартість участі у конференції – 200 грн., для учасників від МАН – 100 грн. У випадку, якщо автор не бажає самостійно оформлювати подання у відповідності до усіх вимог журналу, послуги редактора сплачуються додатково – 100 грн

Публікація статей: подані та особисто представлені на конференції статті публікуються в збірнику праць „Електроніка-2021” після проведення конференції. З матеріалами минулих років можна ознайомитися на сайті у розділі “Матеріали конференцій”.

Інформацію про важливі дати, умови участі у конференції, сплату оргвнеску можна знайти у розділі «Інформація для авторів».