Кафедра інженерії програмного забезпечення в енергетиці (ІПЗЕ), Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Адреса: Корпус 5, Політехнічна 6, к.513, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 80 90,
Завідувач кафедри: Коваль Олександр Васильович
Телефон: 38 044 236 09 85, к. 511-5
E-mail: kafedra.ipze.kpi[at]gmail.com
Сайт:

Кафедра ІПЗЕ готує фахівців високого рівня з інженерії програмного забезпечення у таких сферах: розробка новітніх систем управління складними технічними та організаційними системами, зокрема, енергетичними; розвиток нових технологій при розробці та впровадженні інтелектуальних систем; розв’язання задач з підвищення ефективності будь-яких систем за допомогою технологій штучного інтелекту, машинного навчання, обробки великих даних, технологій інтернету речей, граничної та хмарної аналітики, розробки веб- та мобільних додатків. Студенти досліджують особливості технологій інтелектуального аналізу даних, використовують засоби підтримки паралельних обчислень та створюють адаптивні розподілені системи реального часу.

Наші переваги:

 • Молоді викладачі, що працюють в сучасних компаніях

  Серед наших співробітників програмісти Samsung, розробники банківських систем, Java-розробники, full-stack програмісти, веб-програмісти та веб-дизайнери, розробники комп'ютерних ігор та автори власних програмних продуктів.
 • Програмування з першого курсу

  Наші студенти вчаться програмувати з першого курсу і протягом усього навчання. Використовуються різні мови програмування. Навчальна програма не перевантажена математикою та «залізом». Акцент робиться на прикладному програмуванні.
 • Засновники кафедри — практики, а не просто теоретики

  Корифеї кафедри програмували систему керування космічним кораблем «Буран» (аналог американського Шатлу)
 • Реальне працевлаштування в IT

  Починаючи з 3-4 курсу, більшість наших студентів суміщають навчання з роботою за спеціальністю.