Кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА), Факультет електроніки, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 12, вул. Політехнічна 16, к.202, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 93 63,
Сайт:
Соціальні мережі: Youtube

Кафедру конструювання електронно-обчислювальної апаратури створено в 1985 році. Вона є підрозділом факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наразі колектив кафедри складає 16 науково-педагогічних працівників, серед них 2 доктори і 8 кандидатів наук, досвідчені розробники та виробничники, а також випускники Національних університетів КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київського державного університету. На кафедрі навчається близько 160 студентів – майбутніх бакалаврів, магістрів та спеціалістів, а також здійснюється підготовка понад десятка аспірантів та пошукачів, з якими кафедра пов'язує своє майбутнє.

Фахівці, підготовлені кафедрою, займаються розробкою, проектуванням та програмуванням інтелектуальних електронних засобів різного функціонального призначення, створенням та експлуатацією баз даних, побудовою обладнання та програмних засобів комп'ютерних мереж, в тому числі на основі бездротових технологій.

На кафедрі діють:

 • офіційний Центр навчання технологіям проектування ПЛІС фірми ALTERA
 • навчальні лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL
 • підпорядкований НМК «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського навчально-науковий Центр “Ощадливе виробництво”
 • 6 навчально-наукових лабораторій:
  1. інформаційних технологій
  2. аналогової та цифрової електроніки
  3. моделювання напівпровідникових приладів та інтегральних схем
  4. мікропроцесорних засобів
  5. фізичних основ мікроелектроніки
  6. цифрових технологій Digital Lab
 • Відкрита лабораторія електроніки Lampa - FB