Кафедра акустичних та мультимедійних електронних систем (АМЕС), Факультет електроніки, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 12, вул. Політехнічна 16 , к.229, 03056, Київ, Україна

Телефон: +380 44 204 90 72 , Факс: +380 44 204 82 94

Електронна пошта: department-ames[at]lll.kpi.ua
Сайт:

Акустику застосовують в різних галузях, таких як архітектура, промисловість, музичні заходи.

Фахівці з мультимедіа розробляють і обслуговують учасні телекомунікаційні системи і мережі, телекомунікаційні засоби,а також розробляють, впроваджують і використовують сучасну аудіо-та відеотехніку. Розробляють та керують системами і технічними засобами захисту інформації в телекомунікаційних системах;

Основним завданням інженера-акустика, незалежно від галузі, є забезпечення комфортного проведення часу слухачем в приміщеннях, де є звук. Інженери-акустики працюють над зниженням рівня шуму в житлових, комерційних або громадських приміщеннях. Працюють над впровадженням інноваційних технологій та нових матеріалів. Консультують будівельні компанії по забезпеченню оптимальної звукоізоляції, на промислових підприємствах інженери-акустики допомагають знизити рівень шуму та вібрації від машин що працюють.

Інженери-акустики вкрай потрібні у галузі медицини, вони безпосередньо розробляють та обслуговують складне медичне обладнання, таке як апарати ультразвукової діагностики.
А от сучасне телебачення не можливе без інженерів-телевізійників які займаються експлуатаційним і сервісним обслуговуванням аудіо- та відеотехнічної апаратури, знімають та монтують відео.

Основні плюси кафедри
Акустика та мультимедіа дуже важлива в сучасному світі технологій та прогресу. Ні один фільм, ні одне свято, ні одна реклама, і ні одна пісня або аудіокнига не з’явилися на світ, якби не було такої важливої професії.

Міжнародна спеціальність – хороші інженери-акустики та інженери в галузі мультимедіа дуже потрібні за кордоном

Можливість навчання за кордоном – наша кафедра співпрацює з університетами Франції та Німеччини

Конкурентна заробітна плата в Україні – за даними rabota.ua, середній рівень заробітної плати інженерів-акустиків та інженерів з відеовиробнитства 21 500 грн.