Кафедра зварювального виробництва (ЗВ), Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 23, вул. Дашавська 6/2, к.ЗІ7, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 82 40,
Електронна пошта: kvas69(at)ukr.net
Сайт:
Соціальні мережі: FB

Кафедра зварювального виробництва (ЗВ) заснована 1935 року академіком Є. О. Патоном. Навчальна програма кафедри направлена на підготовку спеціалістів із розробки технологій зварювання, зварювальних матеріалів із заданими властивостями, проектування механічного обладнання, діагностики і прогнозування надійності та працездатності зварних конструкцій, сертифікації та управління якістю у виробництві.

Кафедра ЗВ готує бакалаврів та магістрів спеціальності "Технологія та устаткування зварювання", а також готує наукові кадри через аспірантуру за спеціальністю 05.03.06 – “Зварювання та споріднені технології”.

Серед розробок кафедри слід відзначити:

  • технології зварювання та оснащення різних матеріалів та конструкцій з усіх галузей машинобудування;
  • схеми розрахунку імовірних деформацій зварних конструкцій для різних технологічних процесів;
  • схеми визначення основних параметрів режимів зварювання для різних способів

Кафедра ЗВ безпосередньо приймає участь у підготовці фахівців рівня IWE, IWT, IWS ( міжнародний інженер-зварник, міжнародний технолог-зварник, міжнародний спеціаліст-зварник) в рамках діяльності Міжнародного українського атестаційного центру, акредитованого у міжнародному інституті зварювання.

Навчально-лабороторна база кафедри площею близько 2 тисяч квадратних метрів розташована у окремому навчальному корпусі зварювального факультету і оснащена найсучаснішим зварювальним та лабораторним обладнанням, технічними засобами навчання, включаючи Internet та обчислювальну техніку.