Порядок інформаційного супроводження Порталу затверджено наказом № 1-244 від 01.09.2014 Про підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу університету.

Відповідно до порядку, основними джерелами інформації Порталу є матеріали, що подаються структурними підрозділами Університету, офіційні видання та документи Університету, матеріали веб-сайтів структурних підрозділів Університету, керівники структурних підрозділів Університету або уповноважені ними особи. Матеріали сторонніх організацій розміщуються на Порталі за узгодженням з проректорами за напрямами.

Інформація, що публікується на Порталі, має відповідати нормам публікації в громадських виданнях. За достовірність даних, представлених до публікації на Порталі, їх актуалізацію та видалення відповідають керівники відповідних структурних підрозділів.

Розміщення інформаційних матеріалів на Порталі Університету

Розміщення інформації на сторінках основного сайту Порталу здійснюється відділом супроводження порталу університету, структурними підрозділами, відповідальними за інформаційне супроводження відповідних розділів або ВСПУ за поданням цих підрозділів.

Підготовка матеріалу до публікації на Порталі здійснюється авторами. Підготовлений і погоджений керівником структурного підрозділу матеріал надсилається електронною поштою у вигляді вкладених файлів до поштової скриньки webmaster@kpi.ua з адреси поля *@*.kpi.ua:

  • у полі Subject/Тема (предмет) вказується назва підрозділу;
  • тіло листа має містити або сам текст матеріалу, або побажання щодо його публікації (розміщення матеріалу) на Порталі;
  • файли для передачі (текст у форматі .doc, .docx, .rtf, .txt), якщо їх розмір перевищує 5Mb, архівуються (формат RAR чи. ZIP). Візуальні матеріали подаються у форматах .gif, .jpg, .png.

Презентації, таблиці, відео та інші файли розміщуються на Порталі за умови підготовки їх ліцензійними програмними засобами та наявності супровідного тексту (назви та опису не менше 500 знаків). Файли, які перевищують 5 Mb, можуть бути розміщені на Порталі лише при наявності відповідного ресурсу.

Матеріал розміщується на мовній версії Порталу, що відповідає основній мові наданого до публікації документу.

У спірних питаннях остаточне рішення щодо розміщення матеріалу приймає керівник Прес-служби Університету.

Ваші побажання та пропозиції можна надіслати на пошту .