01 грудня в спорткомплексі НТУУ „КПІ” пройшов чемпіонат з армреслінгу серед студентів вищих навчальних закладів м. Києва. Ці змагання були організовані Профспілковим комітетом студентів та Студентською радою студмістечка НТУУ „КПІ”, спортивним студентським клубом армспорту „Папай”, Міжуніверситетським медико-інженерним факультетом та за підтримки депутата Київради Д.Й.Андрієвського і Київської обласної федерації армреслінгу.

До початку змагань учасників традиційно зважили та розподілили по відповідним ваговим групам: до 65 кг, до 75 кг, до 85 кг, до 95 кг та важковаговиків – тих, хто важить понад 95кг. Цьогоріч для участі в чемпіонаті зареєструвалось 32 студенти з восьми вузів столиці: НТУУ „КПІ”, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Київського національного університету України ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Київського славістичного університету, Національного університету харчових технологій, Київського університету економіки і технології транспорту та Київського міжнародного університету.

Відкрив змагання голова профспілкового комітету студентів – В.Ю.Миронов. Він побажав усім учасникам перемог, і щоб здоровий спосіб життя, який вони пропагують, став прикладом для всіх студентів столиці.

Правила цього дуже динамічного й захоплюючого виду спорту всім присутнім пояснив, а деякі моменти навіть продемонстрував, голова суддівської колегії президент Київської обласної федерації армреслінгу майстер спорту України М.П.Хіценко. Він також зазначив, що збірна України достойно конкурує з родоначальниками цього виду спорту – представниками США та Канади, займаючи призові місця на чемпіонаті світу. Студентам-учасникам він побажав поменше травматичних ситуацій, і хай переможе найкращий!

Змагання розпочалися „на ліву руку”. У кожній ваговій категорії визначалися переможці (три призові місця), після чого аналогічна боротьба розгорнулась „на праву руку”. Варто відзначити, що боротьба „правшів” триваліша й запекліша, бо переважно саме ця рука сильніша.

У кожного спортсмена була своя власна тактика, це було помітно навіть тим, хто зовсім не знається на тонкощах армреслінгу. Хтось розпочинав атаку дуже швидко, інший економив сили для вирішального ривка, одні підключали плече, інші „працювали” кистю... Вболівальники та й самі спортсмени підбадьорювали своїх друзів вигуками, на кшталт: „Давай!”, „Ти можеш!”, а фотографи невтомно фіксували події за столом та емоції на обличчях суперників.

Окрім переможців у кожній ваговій групі на ліву та праву руку, також були визначені абсолютний чемпіон і командна першість. Отже, результати чемпіонату з армреслінгу серед студентів вищих навчальних закладів м. Києва наступні:

Переможці

чемпіонату з армреслінгу серед вищих навчальних закладів м. Києва.

права рука

ліва рука

Більше 95 кг

1. Курдеча Олексій, КПІ

2. Бродецький Ігор, НМУ ім. Богомольця

3. Таранушенко Євген, КУЕТТ

Більше 95 кг

1. Бродецький Ігор, НМУ ім. Богомольця

2. Чергавий Віталій, КНУ ім. Шевченко

3. Бригинець Артем, КПІ

До 95 кг

1. Подрєзов Андрій, КПІ

2. Терновський Ярослав, КНУ ім. Шевченко

3. Єщенко Віталій, НПУ ім. Драгоманова

До 95 кг

1. Подрєзов Андрій, КПІ

2. Дмитрук Микола, КПІ

3. Терновський Ярослав, ВІ КНУ ім. Шевченко

До 85 кг

1. Бідаш Ігор, МУФ КПІ

2. Резнік Іван, КПІ

3. Подрєзов Андрій, КПІ

До 85 кг

1. Резнік Іван, КПІ

2. Бідаш Ігор, МУФ КПІ

3. Подрєзов Андрій, КПІ

До 75 кг

1. Хаас Кирило, КПІ

2. Синицький Олег, КПІ

3. Броневицький Євген, КПІ

До 75 кг

1. Хаас Кирило, КПІ

2. Синицький Олег, КПІ

3. Замора Ігор, КПІ

До 65 кг

1. Замора Ігор, КПІ

2. Назарук Олександр, КПІ

3. Мішогло Богдан, НПУ ім. Драгоманова

До 65 кг

1. Замора Ігор, КПІ

2. Назарук Олександр, КПІ

3. Мішогло Богдан, НПУ ім. Драгоманова

Командні місця розподілились таким чином:

1. НТУУ «КПІ»

2. НМУ ім. Богомольця

3. КНУ ім. Шевченко

Абсолютний чемпіон з армерлінгу

Бродецький Ігор, студент НМУ ім. Богомольця

Призи переможцям вручали голова профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ», депутат Солом'янської районної в м. Києві ради В.Ю. Миронов, голова студентської ради студмістечка НТУУ «КПІ», помічник депутата Київради Д.Андрієвського А.Ю.Гаврушкевич та заступник декана ММІФ І.В.Зєніна.

Dec 27, 2007 || Автор: Майя Заховайко

Дата події