Центр консолідації студентів (ЦКС) входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи (ДНВР).

Тут проводяться дні факультетів та інститутів, студентські конкурси краси, тематичні свята, відбіркові творчі і мистецькі конкурси, невеликі концерти («Квартирники»), зустрічі з цікавими людьми, публічні лекції, конференції, семінари та інше. А також у залі Центру Консолідації Студентів організовуються виступи творчих та художніх колективів КПІ ім. Ігоря Сікорського, тренувальні вечори команд Ліги Сміху КПІ, турніри з інтелектуально-розважальних ігор.

Основна діяльність ЦКС спрямована на:

-допомогу в організації, надання місця та забезпечення технічної підтримки  для проведення семінарів, конференцій, хакатонів, концертів самодіяльних колективів та інших освітніх заходів;

- організацію та проведення культурно-масових програм (конкурсів, фестивалів, оглядів, зустрічей з артистами театру, кіно і естради, майстер-класів, тренінгів;

Нашою метою є виявлення талановитої молоді серед студентів університету та створення умов реалізації їх творчих та інтелектуальних здібностей, тому на базі ЦКС працюють гуртки - зараз це вокальна студія "Натхнення" та «BEST Kyiv».

Запрошуємо до співпраці усіх активних, талановитих, амбіційних студентів!

За деталями щодо проведення заходу, бронювання зали та інформації щодо вільноії дати та часу звертайтесь до керівника ЦКС.

 

Керівник ЦКС -  Євгенія БАЙКІНА