Антикорупційні заходи

Повідомлення про прояви корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського: доцент кафедри теорії та практики управління Яна ЦИМБАЛЕНКО.

  • Звернення та повідомлення можна надсилати сюди
  • Ознайомитися з інформацією можна тут: "інформація для викривачів"
  • Канал повідомлень про порушення антикорупційного законодавства: еmail

Графік прийому та години роботи каналів повідомлень: 24/7.

Вакансії в НАЗК

«Комунікації, запобігання конфлікту інтересів, формування політики доброчесності у публічній і приватній сфері, HR та запобігання політичній корупції – це ті напрями роботи НАЗК, які зараз потребують посилення.

Оголошено добір на 5 вакансій в НАЗК

НАЗК оголошує добір фахівців на 5 вакансій. Робота в Агентстві - це бути частиною побудови доброчесного суспільства шляхом реалізації державної антикорупційної політики в оборонній, публічній та приватних сферах.

Кого ми шукаємо:

Входження суб'єкта декларування до керівних, ревізійних чи наглядових органів організацій

Якщо ви є членом об’єднань, організацій, їх керівних, ревізійних чи наглядових органів, то зверніть увагу на рекомендації заповнення 16 розділу декларації.

Що слід відображати в декларації?

Конфлікт інтересів: що це таке і чому його не можна допускати

До уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського письмово звернувся представник КПІшної спільноти з проханням роз'яснити, що таке конфлікт інтересів, у чому він проявляється і як його можна уникнути.

НАЗК запустило інформаційну систему моніторингу реалізації державної антикорупційної політики

Сьогодні знаковий день для всіх антикорупціонерів НАЗК запустило інформаційну систему моніторингу реалізації державної антикорупційної політики і таким чином розпочало моніторинг виконання