Шаховий турнір у смартукритті

У КПІ пройшов традиційний шаховий турнір. Організатори — студмістечко та Профком студентів КПІ.

54 гравці змагалися за першість і готувались до всеукраїнського шахового турніру.

Проректор В.А.Пасічник про результати наукової та інноваційної діяльності київських політехніків у 2023 році

"Київський політехнік" продовжує знайомити читачів зі звітами проректорів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами про роботу підпорядкованих їм підрозділів у 2023 році.

Грант від ЄС – науковцям НН ІМЗ та ФЕЛ

Проєкт НН ІМЗ та ФЕЛ зі створення пристроїв і сервісів для спортивних тренувань й дистанційної охорони здоров'я отримав грант за програмою ЄС "Горизонт Європа".

Спорт у КПІ: досягнення 2023 та завдання на майбутнє

Фізичному вихованню та залученню студентів до регулярних занять спортом у КПІ сьогодні приділяється велика увага. І це підтверджується статистичними даними про роботу спортивно-оздоровчих секцій та успіхами студентів КПІ у змаганнях різного рівня.

КПІ та Нацсоцслужба: соціальний захист

Київська політехніка спільно з Національною соціальною сервісною службою України розвиватимуть соціальний захист населення в умовах війни.

У межах співпраці передбачено волонтерську діяльність, протидію насильству й надання якісних соціальних послуг громадянам України.

Стартував конкурс Еко-Техно Україна 2024

Конкурс проводять для обдарованих українських школярів, захоплених науковими дослідженнями. Він є національним етапом міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2024, яка відбудеться очно у травні цього року в Каліфорнії.

Студенти ФММ: креативні й вмотивовані

"Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого

Підписка на