Вибори ректора

13 березня 2024 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Стартап КПІшника отримає $8 мільйонів фінансування

Платформу Rozmova (Clearly), що поєднує психотерапевтів з клієнтами, створили випускник КПІ та стартап-школи Sikorsky Challenge Дмитро Коваленко і Дмитро Мараховський.

Платформа була запущена за два тижні до початку російського повномасштабного вторгнення.

Відбувся другий тур виборів ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

У голосуванні взяли участь 2 318 осіб, або 72,30% загальної кількості виборців.

Визнано недійсними — 11 бюлетенів, або 0,34% від загальної кількості бюлетенів (0,47% від кількості виданих бюлетенів).

Результати голосування по кожному з кандидатів:

Зеленський відзначив розробки КПІшників

21 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" і зустрівся з молодими вченими та представниками Малої академії наук України.

🔥 Другий тур виборів ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського

Виборча дільниця розташована в укритті Smart Shelter CLUST SPACE.

⏰ Голосування триватиме 18 червня з 9:00 до 15:00.

‼️ Бюлетень отримують на підставі документа, що посвідчує особу. Посвідчення працівника КПІ ім. Ігоря Сікорського не є підставою для отримання бюлетеня.

🎥 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київський аграрний університет НААН: перемовини про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського 23 травня відвідали очільники Київського аграрного університету Національної академії аграрних наук України – в.о. ректора Олександр Никитюк і перша проректорка Олеся Линовицька (фото праворуч).

Підписка на