КПІ — перший за акредитацією освітніх програм

За версією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» акредитаційні експертизи, що їх здійснює НАЗЯВО у ЗВО України, найбільш комплексно й адекватно характеризують ефективність роботи вітчизняних університетів.

Вчені КПІ в рейтингу Scopus

Упорядники міжнародного некомерційного рейтингу National H-index Ranking, створеного для об'єктивного ранжування університетів, наукових організацій та науково-дослідних установ за оцінкою показника індексу Гірша в базі даних Scopus, оприлюднили індивідуальний рейтинг ТОП 1000 найцитованіших укра

КПІ — серед лідерів за цитованістю науковців

Наш університет посідає другу позицію серед українських вишів з показником 213 459 цитувань. Торішній показник був менший майже на 50 тисяч цитувань — 166 164.

Рейтинг Webometrics ураховує цитованість перших 310 профілів авторів у Google Scholar, не беручи до уваги 20 найперших.

Черговий рейтинг університетів Webometrics Ranking of World's Universities, липень 2023 (Edition 2023.2.0)

Цього липня оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за версією Webometrics. Він досліджує успішність понад 31 тисячі університетів і оновлюється кожні пів року.

Оцінювання здійснюється за трьома показниками:

КПІ — серед найкращих університетів світу

Рейтинг QS World University Rankings складає британська консалтингова компанія Quacquarelli Symonds. Загалом цьогоріч до нього увійшло 1500 вишів.

КПІ поліпшив свої позиції серед українських ЗВО, посівши 3-тє місце, і зберіг своє місце в глобальному рейтингу.

Про позиції КПІ ім. Ігоря Сікорського в світових рейтингах університетів і завдання щодо їхнього посилення

Світові рейтинги університетів стають все важливішим індикатором визначення позицій університетів у висококонкурентному середовищі міжнародних ринків освітніх і науково-технічних послуг. Отож для КПІ завдання щодо поліпшення позиції в них набувають стратегічного значення.

Топ 200 Україна 2023

IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (IREG Observatory) є міжнародною інституційною асоціацією рейтингових організацій світу, університетів та інших організацій, зацікавлених у рейтингах університетів і академічній досконалості.

Підписка на Рейтинги