КПІ увійшов до числа провідних університетів світу за рейтингом QS World University Rankings 2025

У нещодавно оприлюдненому рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings 2025, складеному на основі глобального дослідження вищих навчальних закладів, КПІ увійшов у першу тисячу найкращих університетів світу і обійняв третє місце серед українських вишів.

КПІ перший в рейтингу «Топ-200 Україна 2024»

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував наступний, вісімнадцятий академічний рейтинг ЗВО України «Топ-200 Україна 2024».
 

КПІ — найпопулярніший університет України

Інформаційний портал РБК-Україна опублікував матеріал про різні рейтинги, за якими можна ознайомитись з 10 найкращими університетами України.

За міжнародним рейтингом World Universities Web Ranking КПІ посідає перше місце та є найпопулярнішим ЗВО України у мережі Інтернет.

КПІ — перший за акредитацією освітніх програм

За версією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» акредитаційні експертизи, що їх здійснює НАЗЯВО у ЗВО України, найбільш комплексно й адекватно характеризують ефективність роботи вітчизняних університетів.

Вчені КПІ в рейтингу Scopus

Упорядники міжнародного некомерційного рейтингу National H-index Ranking, створеного для об'єктивного ранжування університетів, наукових організацій та науково-дослідних установ за оцінкою показника індексу Гірша в базі даних Scopus, оприлюднили індивідуальний рейтинг ТОП 1000 найцитованіших укра

КПІ — серед лідерів за цитованістю науковців

Наш університет посідає другу позицію серед українських вишів з показником 213 459 цитувань. Торішній показник був менший майже на 50 тисяч цитувань — 166 164.

Рейтинг Webometrics ураховує цитованість перших 310 профілів авторів у Google Scholar, не беручи до уваги 20 найперших.

Підписка на Рейтинги