Сікорський Ігор Іванович

Ігор Іванович Сікорський (25.05.1889, Київ - 26.10.1972, Істон, Конектикут, США)- всесвітньо відомий авіаконструктор, творець гелікоптерів, увійшов у світову історію авіації як автор перших у світовій практиці авіабудування багатомоторних літаків та гелікоптерів.

­Не заблукати у хмарах. До 135-річчя від дня народження Ігоря Сікорського та 110-річчя його перельоту із Санкт-Петербурга до Києва

29 травня 1914 року (усі дати – за старим стилем) другий екземпляр літака "Ілля Муромець" під керуванням його головного конструктора Ігоря Сікорського, якому нещодавно, 25 травня, виповнилося 25 років, вперше піднявся в повітря з Корпусного аеродрому Санкт-Петербурга. Він був значно легшим за попередника та мав потужніші двигуни.

Історія генія Сікорського

Кореспондент ТСН. Тижня Станіслав Ясинський у своїй історичній рубриці розповів про таємниці знаменитого студента КПІ — Ігоря Сікорського.

Ігор Сікорський одягнув піксель

Сьогодні відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації й день народження Ігоря Сікорського.

Курсанти та викладачі ІСЗЗІ вирішили поєднати ці два свята. Тепер у памʼятника Ігореві Сікорському є не лише власна вишиванка, а й кітель у пікселі.

Доля і крила Ігоря Сікорського. До 50-річчя від дня смерті геніального авіаконструктора

50 років тому, 26 жовтня 1972 року, у США відійшов у вічність киянин Ігор Іванович Сікорський – легендарний авіаконструктор, який ще на початку ХХ сторіччя став піонером вітчизняної авіації.

Народжені Україною: FILM.UA презентував випуск про Ігоря Сікорського

Українська історія та культура тривалий час потерпала від ретельно насадженого російською владою комплексу меншовартості.

Саме про діячів науки та культури з України, надбання яких упродовж віків вважали російськими, FILM.UA створила документальний цикл «Народжені Україною».

Ігор Сікорський та його київська адреса

6 червня (за старим стилем – 25 травня) виповнилося 132 роки від дня  народження Ігоря Івановича Сікорського. Сьогодні додаткового представлення він не потребує, надто не треба розповідати, хто це студентам і співробітникам Київської політехніки, яка носить його ім'я.

Підписка на Сікорський І.І.