Амбасадорки КПІ на "Perspektywy Women in Tech Summit 2024"

Майже 14 тисяч учасниць, які представляли 104 країни; 700 спікерів, тренерів і менторів з найрізноманітніших питань сучасних технологій та технічних наук; 63 майстер-класи з технологій, кар'єрних можливостей та софтскіл; 26 сторонніх заходів і 11 попередніх заходів; 590 менторських сесій і багато-багато іншого – все це статистика "Perspektywy Women in Tech Summit 2024" – найпомітнішої і, напевно, наймасштабнішої в світі зустрічі жінок, які працюють у науці, високотехнологічних галузях промисловості та ІТ тощо.

Щорічний семінар Секції вихованців КПІ у Польщі

У місті Кобилка біля Варшави 31 травня – 2 червня 2024 р. відбувся традиційний семінар, присвячений польсько-українському співробітництву, який багато років поспіль організує Секція вихованців КПІ у Польщі.

🎥 Візит до КПІ посла Азербайджанської Республіки

6 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Сеймур Гурбан оглу Мардалієв. Разом з Послом прибув Третій секретар посольства Азербайджанської Республіки в Україні Парвіз Сайаф оглу Асадов.

Роберт Зубрін: "Для України настав час стати надійним партнером США у сфері розвитку космічної галузі"

Для студентів і співробітників університету Роберт Зубрін прочитав лекцію, присвячену дальшим перспективам освоєння людством Всесвіту та розвиткові космічних технологій різного призначення.

Київська політехніка розширює межі співпраці з Японією у напрямі гуманітарного розмінування

До КПІ з візитом завітав професор Масаюкі Сато з японського Університету Тохоку, щоб запропонувати альтернативу малодієвим пристроям для розмінування — власний портативний двосенсорний прилад ALIS.

🎥 Весняний "Світ у кераміці" в КПІ

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито виставку кераміки в традиційних японських стилях Нунобікі та Раку  "Світ у кераміці".  Варто зауважити, що подібні виставки в ньому вже проводилися.

Благодійна допомога від партнерів із Баварії

4 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація парламентської групи "Християнсько-соціальний союз" Баварського ландтагу (парламенту) під керівництвом її голови Клауса Холечека.

🎥 Медеваки з Бельгії для ЗСУ

Залита гарячим травневим сонцем Площа знань КПІ ім. Ігоря Сікорського. На ній – довга шеренга медичних спецавтомобілів та автомобілів для евакуації поранених з поля бою. Невдовзі водійські місця в них займуть українські військові. Придбали і доправили цю техніку до України активісти Міжнародної громадської організації "Рада з екологічної безпеки" у Королівстві Бельгія.

Візит Посла Румунії в Україні до КПІ

Наприкінці березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Александру Віктор Мікула і другий секретар Посольства цієї країни Стефан Вацеан.

Підписка на Новини міжнародного співробітництва