Розвиток студента як особистості та набуття лідерських якостей, робота зі студентськими організаціями, гуртками, над студентськими проєктами та проведення всеукраїнських олімпіад і конференцій – основна діяльність відділу організаційної роботи зі студентами.

Для всебічного розвитку студентів у позанавчальний час у КПІ ім. Ігоря Сікорського діють більше 100 студентських гуртків наукового, інженерного та соціогуманітарного спрямування.

Метою гуртків є надання студентам можливості здобути нові знання, навички та цікаво провести вільний час. Гуртки – це факультативи, де студенти займаються тим, що їм подобається. Окремий бонус – студент може долучитися до роботи гуртка, діяльність якого відмінна від його основного процесу навчання. Тобто, навчаючись на факультеті електроніки, студент може взяти участь у гуртках соціогуманітарного напрямку або навпаки – студент-лінгвіст може вивчати ракето-космічну інженерію.

Більш детально ознайомитися з кожним гуртком можливо у наших гайдах за посиланнями:

  1. Гуртки наукового спрямування
  2. Гуртки інженерного спрямування
  3. Гуртки соціогуманітарного спрямування

Також в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять І етапи Всеукраїнських студентських олімпіад , переможці яких беруть участь вІІ етапах Всеукраїнських студентських олімпіад

Крім олімпіад є ряд традиційних проєктів та заходів, які проводять для студентів та за їх активної участі, зокрема KPI-OPEN та День першокурсника.

Керівник відділу організаційної роботи зі студентами - Віталій СОЛОНУХА