Парк КПІ

Майже одночасно з будівництвом навчальних корпусів та житлових будинків на території університету були створені дендропарк і парк площею близько 15 га.

Дубовий гай у парку КПІ

У Київській політехніці триває озеленення й оновлення парків: насаджують паркову алею вздовж Берестейського проспекту. Цього разу політехніки висадили 50 дубів.

Саджанці надали як благодійну допомогу випускники КПІ.

Відкриття парку Нескорених у КПІ

Церемонія відкриття нового парку, яка відбулася 29 серпня, увінчала два роки праці студентів і співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також щирих друзів і надійних партнерів університету.

Магічний трикутник. Історія #3

Серед КПІшників побутує легенда про три особливі дерева, що утворюють магічний трикутник на території кампусу.

У проєкті КПІмедіа «Легенди КПІ» ми відкриємо таємницю цієї історії.

🎥 Дізнавайтеся у відео, які секрети приховує парк КПІ.

Алея сакур в КПІ

У парку за 28-м корпусом студенти, викладачі та співробітники КПІ висадили понад 70 сакур.

Облаштування парку триває вже другий рік. За цей час висаджено понад 600 саджанців дерев.

Благоустрій університету: традиційні турботи й нинішні виклики

Як пройшов весняний двомісячник з благоустрою? Що зроблено і які ще роботи з благоустрою передбачається виконати до 125-річчя заснування КПІ? З такими запитаннями кореспондент "КП" звернувся до проректора з адміністративної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Вадима Кондратюка.

Свій ювілей університет зустрічатиме з новим парком

У молодому університетському парку, розташованому за кількома навчальними корпусами вздовж вулиці Борщагівської, 4 травня відбулося чергове масове висаджування дерев. Можливо, це вже остання акція, коли студенти, викладачі та працівники КПІ посадили тут стільки рослин.

Нова алея сакур у КПІ

У новому парку КПІ вздовж вулиці Борщагівської заклали алею сакур. Висаджували молоді дерева студенти, викладачі університету і представники компанії «Боінг Україна».

Так створюється новий парк КПІ

Рік тому за корпусом №28 КПІ ім. Ігоря Сікорського вздовж вулиці Борщагівської було закладено новий парк. Весь комплекс робіт з облаштування приблизно трьох гектарів паркової зони планується закінчити у 2023 році.

На території КПІ росте найстаріша яблуня в Києві

Райська яблуня, що росте біля першого корпусу КПІ, отримала статус ботанічної памʼятки природи. Її вік — понад 160 років.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль, яблуня є найстарішою на території Києва.

Підписка на Парк КПІ