Конкурс «Молодий викладач-дослідник»

В конкурсі «Молодий викладач-дослідник» можуть брати участь штатні викладачі університету до 35 років включно , які окрім основної викладацької роботи проводять активну науково-дослідну роботу, готують докторів та кандидатів наук, здійснюють керівництво науковою роботою студентів, публікують результати своїх робіт в провідних наукових часописах України, світу, монографіях, новаторських підручниках.

Олександр Мирончук. Тут народжується майбутнє

Лідер технічної освіти України – КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює із зовнішніми партнерами з метою оновлення навчально-лабораторної бази та впроваджує освітні програми, адаптовані до запитів ринку праці і високотехнологічного бізнесу. Уже кілька років на РТФ працює лабораторія "Datacom", обладнана потужним сучасним обладнанням Huawei. Навчатися в ній можуть не лише студенти-радіотехніки, а й КПІшники з інших факультетів.

Переможці конкурсу “Молодий викладач-дослідник” 2023 року

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 4 березня 2024 р., протоколом № 3 та наказом ректора КПІ ім Ігоря Сікорського № НОД/173/24 від 12.03.2024 затвердили переможців конкурсу КПІ ім.

Молода дослідниця Ганна Дорожинська: "Наука завжди була і буде рушієм прогресу"

Департамент молоді та спорту КМДА розпочав прийом документів номінантів на присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2024 році.

Молодий вчений Дмитро Лесик: "Міжнародна співпраця забезпечує отримання високоякісних результатів"

Понад десять років триває співпраця КПІ ім. Ігоря Сікорського з Університетом Країни Басків (Universidad del Paіs Vasco, Іспанія) та Інститутом металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України з удосконалення обробки металевих виробів високотехнологічного промислового спрямування.

Юлія Кожушко. Київські політехніки вдосконалюють технології зварювання

Контактне мікрозварювання – ефективна технологія, що застосовується для надійного з'єднання мініатюрних деталей в прецизійному приладобудуванні та при виготовленні електронних компонентів і схем.

Молоді вчені ФЕЛ: постійне навчання та відкритість до нового

Наукова діяльність – інтелектуальна творча діяльність, спрямована на одержання нових знань та (або) пошук шляхів їх застосування, основними видами якої є фундаментальні та прикладні наукові дослідження. (Із Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність")

Анна Кухарук. Шляхом Індустрії 4.0

Нині пріоритетним напрямом діяльності для більшості країн-членів ЄС, до яких прагне долучитися Україна, є реалізація положень Індустрії 4.0. Четверта промислова революція забезпечує сталий розвиток, допомагає зменшити негативний вплив на навколишнє середовище тощо.

Владислав Таран: штучний інтелект розвивають на кафедрі обчислювальної техніки

Штучний інтелект – галузь інформатики, яка займається розробкою систем для виконання завдань, що зазвичай потребують людського інтелекту: для медичної діагностики, електронної комерції, дистанційного керування роботами та дистанційного зондування Землі.

Підписка на Викладачі - дослідники