Один із головних напрямків багатогранної діяльності нашого університету пов’язаний із чіткою та налагодженою діяльністю відділу кадрів.

Окрім важливих і поточних завдань кадрової політики, що стосуються діяльності професорсько-викладацького складу, студентів, науковців, навчально-допоміжного персоналу, адміністративно-господарської служби, канцелярії та архіву, повсякчас виникають питання контролю дотримання чинного законодавства із урахуванням правових, юридичних норм тощо.

Нещодавно на відповідальну посаду заступника начальника відділу кадрів на прохання та за рекомендацією колективу було призначено Лідію Петрівну Андрейчук (на фото справа), яка вже понад 25 років працює в НТУУ “КПІ” інспектором навчально-допоміжного персоналу і, за сумісництвом, юристом.

Завжди привітну, доброзичливу, усміхнену і, водночас, зосереджену Лідію Петрівну шанують і поважають її підлеглі, співробітники університету за її уміння розбиратися у складних ситуаціях, що потребує неабиякої кваліфікації та відповідної освіти. Саме тому під час роботи в КПІ Лідія Петрівна заочно закінчила Чернігівський юридичний технікум, а зараз навчається на 4-му курсі факультету правознавства нашого університету.

Отже, у переддень свята 8 Березня дозвольте, шановна Лідіє Петрівно, подякувати за Вашу відданість справі, за той настрій бадьорості і працьовитості, який Ви створюєте в колективі відділу кадрів.

Mar 14, 2006 || Автор: Ю.Москаленко