Дорогі друзі, студенти cлавного КПІ! Користуюсь нагодою привітати вас і побажати найбільших успіхів у вашому житті і навчанні!

Від навчання в КПІ мене відділяють 3 роки – строк достатній для роздумів і висновків. ...>

Студентів завжди хвилює питання: яка його спеціальність, що його чекає на виробництві і що він повинен робити, щоб стати хорошим спеціалістом? Повинен сказати, дорогі друзі (а я не перший), що наш інститут дає хорошу путівку в життя. ...>

Як почуває себе молодий спеціаліст на виробництві? Починати, звичайно, завжди важко. Багато нового і цікавого чекає на вас. Буде і тимчасова невпевненість у своїх силах. Та успіх завжди прийде, якщо поставитись до справи з серйозністю і наполегливістю. Про людину судять перш за все за її діловими якостями.

Розвивайте в собі професіональну технічну любов до знань – і перед вами ширше відкриється технічний горизонт. ...>

Починайте читати технічну періодичну літературу ще в інституті – хай це стане у вас потребою, як, наприклад, читання газет.

У вашій практичній роботі раджу вам бути ближче до робітників – не тільки повчати їх, а і вчитися у них. Наш робітник дуже кваліфікований, грамотний, у нього вчаться навіть маститі спеціалісти.

Не бійтесь і громадської роботи. На перших порах вона дає чудову можливість злитися з колективом і швидше пізнати виробництво.

Хочеться висловити свою думку і щодо програми навчання. На мій погляд, вона занадто перевантажена теоретичними предметами.

Бажаю вам відмінних успіхів в оволодінні інженерними спеціальностями, у творчій праці в ім’я прекрасного комуністичного майбутнього!

Автор: В. Сидорук, начальник зварювальної лабораторії Дніпропетровського заводу їм. Бабушкіна, випускник КПІ