25 вересня 2007 р. в приміщенні ІПСА відбулася зустріч-семінар студентів провідних ВНЗ України (НТУУ “КПІ”, НаУКМА, КНУ) з Вільямом Міллером, екс-Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні.

Зустріч проходила в дружній атмосфері у формі невимушеної бесіди. Тема, задекларована на початку зустрічі: “Стан та перспективи розвитку українсько-американських відносин”, у процесі спілкування була дещо розширена самими учасниками дискусії, і не оминула, в тому числі, проблем сталого розвитку, нинішнього стану України і, навіть, проблем міжнародної політики.

Зважаючи на те, що формат зустрічі був дещо обмежений часовими рамками, а пан Міллер, до того ж, прибув в Україну як офіційний спостерігач за позачерговими виборами до Верховної Ради, отримати вичерпні відповіді на найбільш гострі запитання аудиторії (як, наприклад, щодо особистих політичних симпатій пана Міллера тощо) студентам не вдалося. Однак, пан Міллер у свою чергу запевнив, що, наразі, цей семінар не є останнім, а лише передує цілому циклу зустрічей, які мають ознайомити зацікавлену громадськість із перипетіями українсько-американських відносин.

Nov 19, 2007 || Автор: Інф. “КП”