3 листопада 2007 року в спорткомплексі НТУУ “КПІ” вже втретє проводився чемпіонат КПІ з армреслінгу.

Армреслінг, безумовно, можна вважати одним із найдоступніших видів боротьби, техніка якої не потребує багаторічної підготовки, такої, наприклад, як в самбо, карате чи фехтуванні. Майже кожен може стати рукоборцем, хоча, звісно, не кожний зуміє досягнути висот. Рукоборці змагаються за спеціальним столом. Двобій розпочинається за командою “Ready! Go!”, закінчується командою “Stop!” і “Winner!” – оголошується переможець. Нинішні змагання проводилися тільки на праву руку. Метою чемпіонату було пропагування серед молоді здорового способу життя, підвищення культури та етики, а також популяризація армреслінгу як масового та доступного виду спорту. Захід було приурочений відкриттю в КПІ студентського клубу армспорту “Папай”.

Організаторами цьогорічного чемпіонату виступили профспілковий комітет студентів, студентська рада студмістечка, міжуніверситетський медико-інженерний факультет, Студентський клуб армспорту КПІ “Папай” за підтримки депутата Київради Дмитра Андрієвського. Спортивний партнер чемпіонату – лідер з виробництва та продажу спортивних тренажерів “Інтератлетіка”.

Змагання почалися об 11-30 з реєстрації учасників та поділу їх на вагові категорії. Всього у чемпіонаті взяли участь 52 студенти університету, що були поділені на п’ять груп: вагою до 65 кг, до 75 кг, до 85 кг, до 95 кг і 95+.

Відкривали чемпіонат Володимир Миронов – голова профкому студентів НТУУ “КПІ”, Андрій Гаврушкевич – помічник депутата Київради Дмитра Андрієвського, голова студентської ради студмістечка, а також президент Київської обласної федерації армреслінгу М.П.Хіценко, який був головним суддею на цих змаганнях. Система проведення змагань була така, що після двох поразок учасник вибуває, а переможець виходить далі, потім проводять півфінальні поєдинки, а в кінці – фінал.

Коли були визначені переможці в кожній ваговій категорії, було проведено окремий поєдинок на звання абсолютного чемпіона, в якому могли брати участь усі бажаючі призери всіх вагових категорій.

Переможцями стали:

Вагова категорія до 65 кг

1 місце – Ігор Замора, ФЕЛ

2 місце – Нестор Мельник, ВІТІ

3 місце – Олександр Мутовіл, ММІ

Вагова категорія до 75 кг

1 місце – Кирило Хаас, ІХФ

2 місце – Євгеній Броневицький, ММІ

3 місце – Олександр Канарейкін, ФЕЛ

Вагова категорія до 85 кг

1 місце – Ігор Бідаш, МУФ

2 місце – Іван Рєзник, ВІТІ

3 місце – Максим Золотий, ВІТІ

Вагова категорія до 95 кг

1 місце – Андрій Подрєзов, ФАКС

2 місце – Микола Дмитрук, ММІ

3 місце – Богдан Кравченко, ФММ

Вагова категорія 95+ кг

1 місце – Олексій Курдеча, ФАКС

2 місце – Артем Бришнець, ІХФ

3 місце – Максим Рябко, РТФ

Абсолютна вагова категорія

1 місце – Андрій Подрєзов, ФАКС

2 місце – Олексій Курдеча, ФАКС

3 місце – Ігор Бідаш, МУФ

Призи переможцям вручали перший заступник голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, депутат Київради М.Ю.Шкуро, В.Ю.Миронов та А.Ю.Гаврушкевич. За І місце – диплом, медаль та футболка з написом “Армреслінг – чемпіон КПІ 2007”, ІІ місце – диплом, медаль та футболка з написом “Армреслінг – КПІ 2007”, ІІІ місце – диплом, медаль та футболка з написом “Армреслінг – КПІ 2007”. Абсолютний чемпіон КПІ з армреслінгу Андрій Подрєзов отримав диплом, медаль, суперкубок та футболку з написом “Армреслінг – абсолютний чемпіон КПІ 2007”.

Після нагородження переможців від депутатської групи Д.Й.Андрієвського депутат Київради М.Ю.Шкуро передав один спеціальний стіл для занять з армреслінгустіл новоствореному клубу “Папай”, а другий у студмістечко.

За результатами чемпіонату буде створено збірну команду КПІ, яка захищатиме честь університету на чемпіонаті з армреслінгу серед ВНЗ м. Києва, що відбудеться 1 грудня 2007 року в спорткомплексі НТУУ “КПІ”.

Nov 26, 2007 || Автор: Наталія Баклан

Дата події