Старший прапорщик у відставці, співробітник Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» Олександр Ігнатович Філоненко 9 лютого відсвяткував свій поважний ювілей.

Уродженець Бородянського району Київської області, він понад 50 років свого життя присвятив військовій справі. Службу розпочав 1957 р. у навчальному підрозділі станції Рауховка Одеської області, згодом – призначення начальником телеграфної станції у спецдивізіон м.Херсон. Був у нього і період “цивільної служби” – у 1960-63 рр. Олександр Ігнатович працював у телеграфних майстернях Київського головпоштампту. Але вже з 1964-го знову очолив телеграфну станцію однієї з військових частин Київської області. У 1969 році за особливі заслуги перед Вітчизною був занесений до Книги пошани частини.

З 1973-го Олександр Ігнатович Філоненко працює інструктором (начальником третього відділу ЗАЗ) військової частини у селищі Капітановка Київської області. З березня 1976 року – технік лабораторії кафедри №10 Київського вищого інженерного двічі орденів Червоного Прапора училища зв’язку ім. М.І.Калініна.

З грудня 1986 р. і донині О.І.Філоненко безперервно працює у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ» на посаді техніка лабораторії ЗАЗ. У грудні 1988 р. він звільнився з військової служби та залишився службовцем у Міністерстві оборони на посаді інструктора виробничого навчання, а з 2002-го працює на посаді техніка 1-ї категорії спеціальної кафедри № 2 Спеціального факультету Служби безпеки України (з 1 січня 2007 року – Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»).

Під керівництвом О.І.Філоненка підготовлено чимало висококваліфікованих фахівців, які займають керівні посади у Збройних силах України та інших силових структурах. За його активною участю виконано низку науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт з удосконалення засобів і компонентів зв’язку та автоматизації, що впроваджені у виробництво і навчально-виховний процес вищої школи, а також підготовлено чимало наукових працівників, викладачів найвищої кваліфікації.

За бездоганну працю та сумлінне ставлення до своєї справи Олександр Ігнатович нагороджений медалями та відмічений багатьма відзнаками.

Бадьорим і життєрадісним зустрічає ветеран свій ювілейний день народження. Колектив Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації зичить Вам, Олександре Ігнатовичу, здоров’я, творчої наснаги та довголіття.