Спільне засідання наукової сесії Вченої ради та наукового семінару “Системні дослідження” відбулося 20 жовтня в залі засідань Вченої ради. Перед присутніми виступив віце-президент компанії Samsung пан Лі Гванг Райл з доповіддю “Загальний огляд науково-технічної стратегії компанії Samsung”. Він поінформував про історію компанії, найважливіші проекти, які вона втілює, стратегію розвитку та плани на майбутнє. «Кожне нове завдання, що постає перед нами, ми розглядаємо як чергову можливість для зміцнення наших передових позицій на ринку цифрової електроніки. Від того, як ми розвиваємо компанію, залежить не лише наш успіх, але й процвітання наших партнерів, незалежно в якій країні світу вони знаходяться», – підсумував віце-президент.

Представляючи доповідача, ректор університету М.З.Згуровський повідомив, що компанія Samsung започаткувала з НТУУ “КПІ” довготривалі глибокі напрями співпраці. Відомо, що Samsung дуже відповідально ставиться до розробки і впровадження нової техніки і технологій, щороку вона інвестує 9% від суми продажів у наукові дослідження. Торік ця цифра сягнула 6,14 трил. вон.

Ректор наголосив на амбітності спільних з компанією планів і в перспективі – створенні українсько-корейського центру інформаційних технологій. Там передбачається реалізувати спільну модель: наука – освіта – високотехнологічне виробництво, яка дозволить нові знання втілити у високотехнологічну продукцію.

Інф. “КП”

Дата події