Два останніх тижні політехнікою хвилями котилася новина: «А ви чули?» – «Чули». – «Йдемо?» – «Обов'язково!» Іноді вклинювалися варіації: «Ой, як чудово!», «Нарешті!». Таку кількість знаків оклику заслуговує тільки приємна звістка. І ми нею ділимося: у Спортивному центрі НТУУ «КПІ» знову працює басейн: тут проводять заняття зі студентами, є можливість оздоровитися співробітникам та членам їх сімей, а також усім бажаючим.

Директор Спортивного центру А.Ф.Матлавс як завжди небагатослівний, але в голосі вчувається задоволення зробленим: «10 березня почалася експлуатація басейну, його «запущено» в навчальний процес і для обслуговування співробітників університету, а також усіх, хто дбає про своє здоров'я. Режим роботи – з 7-00 до 20-15. Якщо буде попит, працюватимемо і влітку». І далі розповідає про основні етапи робіт: наказ ректора університету із зазначенням відповідальних посадових осіб, проведення тендерних процедур, що затяглися на кілька місяців, початок робіт у серпні-вересні минулого року, якісна відповідальна робота служби головного інженера на чолі з П.В.Ковальовим, зливи, від яких рятували будівлю вдень і вночі, залучаючи всіх співробітників Центру та студентів із студмістечка (відповідальні – Андрій Гаврушкевич і Денис Бутирський). А якщо кількома словами – виконано основну частину робіт з капітального ремонту покрівлі, змінено її конструкцію та усунено протікання. Силами служби головного інженера зроблено косметичний ремонт роздягалень, коридору, зали підготовчого плавання, ванну басейну і допоміжні приміщення приведено до належного робочого стану, отримано всі підписи дозвільних служб на початок роботи.

Інформація для співробітників. Відповідно до угоди з профкомом співробітники університету можуть безкоштовно користуватися басейном з 7-00 до 8-00 та з 17-30 до 19-00. Для них виділено дві доріжки. Для входу в басейн потрібно пред'явити документ, що засвідчує особу (посвідчення чи довідку з відділу кадрів), медичну довідку від дільничного терапевта із зазначенням «відвідувати басейн дозволено» та круглою печаткою.

Про умови для інших категорій відвідувачів можна дізнатися за тел. 456-33-43 (бухгалтерія Центру), на стендах профкому та в спорткомплексі. Члени сімей співробітників університету відвідують басейн на загальних підставах. Є групи для дітей співробітників, які бажають навчитися плавати, вони оплачують 50% вартості заняття (10 грн). «Дитячі» списки формуються в профкомі університету і надаються в бухгалтерію Центру. Але, бідкається А.Ф.Матлавс, активність дітлахів (їхніх батьків) дуже низька. Ще з попередніх років не затребувано близько 500 оплачених відвідувань.

З вдячністю і повагою говорить директор Центру про своїх співробітників, особливо цінує працю жінок – коменданта корп. 24 Поліни Іванівни Прилипко, чергових, прибиральниць, які не рахуючись із часом рятували приміщення від затоплення, а потім надавали їм охай-

ного вигляду після ремонту. Варто зауважити: уже багато років основний склад співробітників Центру лишається незмінним. Керівник, запровадивши чітку дисципліну і відповідальність за виконувану роботу, дбає про своїх підлеглих, а вони, у свою чергу, пишаються ним, визнаючи за ділового серйозного господаря, та підтримують його починання.

У довжелезному коридорі, на вході до басейну, як і раніше розкошують кімнатні рослини – у горшках, ящиках і діжках вони, здається, теж посміхаються і пишаються, що пережили скрутні часи.

«Ми щасливі дихати рідним повітрям», – зізналася відповідальна за відділення плавання Наталія Адамівна Дакал біля водного плеса, де проводила заняття зі студентами. «Ми пережили чотири потопи і зоряне небо над головою», – додав її колега В.М.Назарук. Наталія Адамівна продовжує: «Немає виду спорту більш корисного для здоров'я, ніж плавання. Особливо тепер, коли багато захворювань помолодшало. Плавання показане практично при всіх захворюваннях. Адже це і закалювання, і лікування, і задоволення».

Н.Вдовенко

Дата події