Солом'янська РДА 9 квітня провела в НТУУ “КПІ” виїзне засідання, де обговорювалися питання благоустрою підвідомчої території. У роботі засідання взяли участь проректор з адміністративно-господарської роботи М.В.Печеник, заступник голови Солом'янської РДА С.М.Бех, заступник начальника відділу благоустрою Солом'янської РДА А.П.Терновий, заступник начальника відділу будівництва Солом'янської РДА І.Й.Кікена, керівники підрозділів університету, відповідальні за благоустрій, завідувачі гуртожитків та ін.

Відкриваючи засідання, М.В.Печеник зауважив, що в університеті постійно ведуться роботи, зокрема, щодо поліпшення зовнішнього вигляду будівель та благоустрою території. Але сторонній погляд і зауваження завжди корисні, тож адміністрація НТУУ “КПІ” відкрита до співпраці.

С.М.Бех поінформував про обстеження благоустрою території університету, проведене інспекторами Солом'янської РДА, та закликав до чіткого дотримання графіка робіт. А.П.Терновий докладно зупинився на кожному із об'єктів університету, особливо на території студмістечка, до яких його співробітники мали зауваження. За підсумками роботи засідання дано конкретні доручення та визначено терміни їх виконання.

Інф. “КП”

Дата події