Організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) НТУУ «КПІ» працювала згідно з річним планом. Працювали клуби – дельтапланеристів, майбутнього офіцера, радіоклуб, автошкола.

У всіх інститутських та факультетських організаціях проведені традиційні місячники оборонно-масової роботи, присвячені Дню Збройних сил України, Дню захисника Вітчизни та Дню Перемоги.

З приводу організації місячників для голів організацій та їх заступників проводилися семінари, де видавалися методичні вказівки щодо проведення військово-патріотичної роботи. На семінарі, який пройшов 9 квітня, наголошувалося, що у 2009 році Україна відзначає 65-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників, а у 2010 р. відзначатиме 65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Організації ТСОУ НТУУ «КПІ» взяли участь у загальноміських заходах, присвячених Дню Перемоги – 9 травня, зокрема у легкоатлетичному кросі. Особливо тут відзначились первинні організації ТСОУ ФЕЛ, яку очолює Д.І.Клетченков і ТСОУ ММІФ на чолі С.Л. Букацело. Організація ТСОУ при студмістечку, де головує І.П.Кучерявий, спільно з клубом «Скіф» провела туристичний похід на плотах по р. Південний Буг. Згідно з планом Клубу майбутнього офіцера 13 травня у ВІТІ була організована зустріч студентів і курсантів з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Цими днями в організаціях ТСОУ НТУУ «КПІ» розпочинаються звітно-виборчі конференції, що проводяться раз на п’ять років. Спочатку пройдуть звітно-виборчі конференції в інститутських та факультетських організаціях, у листопаді – звітно-виборча конференція ТСОУ НТУУ «КПІ», де, зокрема, будуть обрані делегати на районну конференцію. Потім відбудеться міська конференція, а у 2010 році – XII з’їзд ТСО України.

Інф. «КП»