Україна

Україна – держава Центрально–Схiдної Європи. Вона займає південний захід Східноєвропейської рівнини, частину Карпат, Кримські гори. З пiвночi на південь Україна простягається на 893 кілометри, із заходу на схід – на 1316 кілометрів.

Вас запрошує і чекає стародавній Київ – столиця України

Київ. Це коротке звучне слово – назва міста, корені якого йдуть глибоко в сиву давнину. Його історія нараховує більш ніж 1500 років. Це одне з найстаріших слов'янських міст  - столиця ранньофеодальної держави Київська Русь, місто, відоме в історії як «мати міст руських».

З Днем Конституції України!

Дорогі київські політехніки!

Сьогодні ми відзначаємо день української Конституції, нашого головного документа, який визначає наші демократичні цінності й наш курс до країни, вільної від нерівності, несвободи, корупції.

Міжнародний день музеїв у ДПМ 2023

Щороку 18 травня Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при КПІ ім. Ігоря Сікорського відзначає Міжнародний день музеїв. Свято це засновано ще 1977 року Міжнародною радою музеїв і тепер відіграє важливу роль у формуванні історичної пам'яті народу та його національної ідентичності.

31 рік назад Україна обрала Незалежність

Першого грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України. 90,92% виборців дали відповідь «Так».

Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не знайшла б підтримки більшості громадян.

День Української Державності

28 липня — День Української Державності. На площі Знань КПІ урочисто підняли український стяг.

Київські політехніки віддали шану воїнам, полеглим у всі часи, і тим, хто захищає Україну сьогодні.

Мій Чернігів

Скільки пісень складено про нього, скільки слів написано та сказано. Мій дідусь Чернігів…

День Єднання в КПІ

Політехніки долучились до всеукраїнського Дня єднання.

О 10:00 на площі Знань у КПІ залунав Гімн України й урочисто підняли синьо-жовтий прапор.

Підписка на Україна і Київ