КПІ та Нацсоцслужба: соціальний захист

Київська політехніка спільно з Національною соціальною сервісною службою України розвиватимуть соціальний захист населення в умовах війни.

У межах співпраці передбачено волонтерську діяльність, протидію насильству й надання якісних соціальних послуг громадянам України.

КПІ та США для перемоги

Київські політехніки обʼєднують науковий потенціал та інновації з американським військовим досвідом задля наближення нашої перемоги.

КПІ та Японія — для відбудови України

Київська політехніка та японські компанії спільно діятимуть у сферах гуманітарного розмінування, космічних технологій, підтримки українського бізнесу й інновацій.

Сторони розпочнуть партнерство зі створення в КПІ унікальної освітньої програми з гуманітарного розмінування.

Кооперація КПІ з американською ГО «Український Фокус»: Нові партнери Центру протезування і реабілітації

Головною темою, що обговорювали учасники зустрічі керівників і науковців КПІ, очільників Української Ради Миру та депутатів Київської міської ради з представниками делегації некомерційної медичної організації "Northwell Health" і громадської організації "Ukraine Focus" (обидві зі США), бу

Київські політехніки прогнозуватимуть сейсмоактивність

Створення моделі гравітаційного поля Землі за даними, отримуваними в режимі реального часу від групи обладнаних надчутливими гравіметрами супутників, – відтепер не фантастика. В усякому разі, сьогодні вже зрозуміло, як це можна зробити.

Візит військово-політичного керівництва України до КПІ

Зі студентами та викладачами КПІ імені Ігоря Сікорського 28 листопада зустрілися і поспілкувалися керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, а також міністр оборони Рустем Умєров і міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Міжнародна конференція «Безпека та сучасні реабілітаційні технології»

Це вже третя конференція, яка організована та проведена кафедрою біобезпеки і здоров'я людини, ФБМІ. Мета якої обмін досвідом між фахівцями-медиками у сфері інновацій в реабілітації, підготовки кваліфікованих реабілітологів і соціалізації травмованих.

Протезування та реабілітація в КПІ

У Київській політехніці відбулася зустріч з представниками американської мережі охорони здоров’я Northwell Health, що є найбільшим постачальником медичних послуг у штаті Нью-Йорк.

Особливу увагу було приділено Центру протезування та реабілітації, який створюють у нашому університеті.

КПІ розширює антикорупційну співпрацю

Чи потрібно закладам вищої освіти долучатися до антикорупційних заходів? Це питання, яке за будь-яких, умов повинно отримати позитивну відповідь – так, зобов’язані долучатися до заходів, а також стати еталонами та вказівниками правильних стандартів поведінки.

Підписка на Співпраця