Центр культури та мистецтв

В КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує Центр культури та мистецтв. Центр культури і мистецтв з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.

🎥 «Світ у кераміці» в КПІ

Запрошуємо відвідати виставку «Світ в кераміці»! На виставці представлена кераміка нунобікі від керамістів з Японії – Коджіма Таро, Коджіма Кадзухіро, Коджіма Рьоко та роботи в стилі раку українського кераміста Юрія Карпенка!

Мистецтво, що лікує: виставка «№6»

Виставка «№6» — тандем музики та живопису.

У кампусі Київської політехніки українська художниця TOCHI та угорський піаніст Петер Балатоні об‘днали мистецтво аби не лише подарувати естетичне задоволення глядачам, а й підтримати медиків військових шпиталів на передовій.

Ексклюзивний подарунок НТБ ім. Г.Денисенка

Відділ рідкісних та цінних документів НТБ ім. Г.Денисенка поповнився ексклюзивним подарунком – дивовижно гарним вишитим рушником від поважного друга бібліотеки, який побажав залишитися інкогніто для широкого загалу.

Виставка живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг"

Запрошуємо всіх 20 лютого 2024 року о 15-00 на відкриття Всеукраїнської виставки живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг". Ми впевнені, ви пам'ятаєте виставку "Коти в місті", що відбулася в нашій картинній галереї минулого року і нікого не залишила байдужим.

Святочні ворожіння

У новорічну ніч хочеться вірити в диво. Майже кожен стає трохи дитиною і під розмірені удари годинника думає про найзаповітніші бажання.

Різдво крокує Україною

17 грудня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся святковий концерт "Різдво крокує Україною" для дітей співробітників університету.

Наш колектив щиро вітає усіх КПІшників зі святами. Миру і злагоди нашій Україні!

Підписка на Культура