🇺🇦 Наш прапор — символ Свободи!

У Київській політехніці урочисто відзначили День Державного прапора України. Політехніки зібралися на площі Знань КПІ, щоб ушанувати історичну пам’ять нашого прапора та згадати всіх, хто загинув за нього.

Свято для дітей ВПО

Благодійний фонд Лілії Ребрик спільно зі Студентським парламентом КПІ ім. Ігоря Сікорського організували і провели в Центрі консолідації студентів новорічне свято для дітей, які через війну були змушені покинути рідні домівки.

Святкові дні під час воєнного стану

Нагадуємо вам, що у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67 та статей 71,73,781 (святкові і неробочі дні) КЗпП України.

Мистецтво завітало до бібліотеки

Людина має протягом життя перебувати у пошуку: знань, джерел натхнення та захоплення, здивування – навіть всупереч негативним емоціям, які переслідують нас під час війни.

ФІОТ відзначив 60-річчя

У листопаді минулого року факультету інформатики та обчислювальної техніки виповнилося 60 років. Але через проблеми з електропостачанням, спричинені рашистськими обстрілами українських енергооб'єктів, відзначення ювілею довелося перенести.

День вишиванки у КПІ

Свято вишиванки для КПІшників завжди особливе. Щороку цього дня кампус наповнюється людьми у вишитих сорочках.

🎥 Як цьогоріч КПІшники відзначали День вишиванки, що він означає для студентів, які цікаві заходи проходили у кампусі — дивіться у відео КПІмедіа.

Студентські новини: день народження у «Вежі КПІ»

Благодійний ярмарок, музичний джем і традиційний кінопоказ. У пʼятницю відзначали дев’ятиріччя «Вежі».

🎥 Чим унікальна «Вежа КПІ», які цікаві лоти пропонували на ярмарку, для кого збирали кошти, враження студентів від святкування й чи справді бар був безалкогольний — у відео КПІмедіа.

Вифлеємський вогонь миру в КПІ

Уперше світло Вифлеємського вогню миру засяяло в КПІ. Його привезли українські скаути до святкування Різдва Христового.

Усі охочі могли запалити свічку і принести частинку Вифлеємського вогню у свої домівки.

Підписка на Свято