Професор КПІ — про розвиток штучного інтелекту

Сергій Стіренко, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри обчислювальної техніки ФІОТ, поділився своїми поглядами з актуальних питань розвитку штучного інтелекту та організації розробки й виробництва безпілотних літальних апаратів.

Як навчитись управляти капіталом?

КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриває набір на бакалаврат за новою спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" – за освітньою програмою "Фінансовий менеджмент" – таке оголошення у соціальних мережах привернуло увагу редакції "Київського політехніка". За коментарем про особливості та переваги навчання за новою спеціальністю кореспондент звернувся до декана факультету менеджменту та маркетингу Марини Кравченко.

Безпека АЕС після Чорнобильської катастрофи та під час війни: спілкуємося з фахівцем

Наближаються чергові роковини катастрофи на ЧАЕС - найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Її наслідки окрім України, білорусі та росії тією або іншою мірою відчула і більшість країн Європи.

У центрі уваги – інтелектуальна власність

Розмова з очільницею відділу науково-інноваційного супроводу освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського, доценткою кафедри конструювання машин НН ММІ  Оксаною Юрчишин відбулася напередодні Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Вибори ректора 2024: актуальна інформація

Як відбувається підготовчий етап виборів, хто може бути делегатом на виборах ректора і де оприлюднено результати висунення претендентів на посаду ректора від структурних підрозділів університету?

Магістрантка НН ФТІ Софія Дрозд. Моделюють ризики, вивчають наслідки, прогнозують майбутнє

Науковий простір Київської політехніки розширює свої горизонти: магістрантка кафедри математичного моделювання та аналізу даних НН ФТІ Софія Дрозд, що працює під науковим керівництвом завідувачки кафедри професора Наталії Куссуль, успішно презентувала Київську політехніку на Африканському

Велике інтервʼю Михайла Згуровського

«Українські Новини» взяли інтерв’ю в ректора Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського — професора Михайла Згуровського, щоб висвітлити найактуальніші питання, що стали частиною університетського життя під час воєнного стану.

Академічна доброчесність: не припиняємо діяти, щоб цінності працювали в практичній площині

У розмові з заступницею директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського Євгенією Кулик кореспондент "Київського політехніка" обговорив комплекс заходів, які відбулися в університеті з нагоди відзначення світовою спільнотою в жовтні Міжнародного дня академічної доброчесності.

Підписка на Інтерв'ю