Адреса гостьового будиночка КПІ: проспект Берестейський 37 Б (будинок №3),
телефони: +38 044 2360986, 4068410,
E-MAIL: PROTOCOL[at]KPI.UA

За початковим планом будинок був інститутським приймальним покоєм (амбулаторією) і призначався для медичного обслуговування студентів і співробітників КПІ. Автор проекту і будівничий - Всеволод Адольфович Обремський (1871–1940), штатний архітектор Київського політехнічного інституту (1902-1925). Будинок 1907 року триповерховий, цегляний, у плані близький до квадрата. Дах вальмовий, з бляшаним покриттям.

Архітектурне вирішення стилістично пов'язане з головними спорудами комплексу. Композиція чолового фасаду (звернений до дороги, що веде від станції метро до головного корпусу) асиметрична, зі зміщенням сходового вузла до лівого флангу. Вхід підкреслено портиком з трикутним напівфронтоном і розкріповкою з аттиком нагорі. Площини фасадів розчленовані лучковими (перший поверх) і прямокутними здвоєними вікнами, обрамленими лопатками. Цегляний архітектурний декор складають підвіконні вставки, орнаментовані міжповерхові гурти й розвинений вінцевий карниз. Будинок — невід'ємна складова ансамблю КПІ.

До уваги університетів-партнерів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Запрошуємо скористатися послугами проживання в «ГОСТЬОВОМУ БУДИНОЧКУ», розташованому в затишній зеленій парковій зоні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» поруч зі станцією метро «Політехнічний інститут».

Пропонуються однокімнатні та двокімнатні апартаменти які відповідають сучасним вимогам КОМФОРТУ.

Гостьовий будиночок КПІ, Зовнішній виглядГостьовий будиночок КПІ, хол і кухняГостьовий будиночок КПІ, ліжко і робоче місцеГостьовий будиночок КПІ, телевізор і шафаГостьовий будиночок КПІ, ліжка у спальніГостьовий будиночок КПІ, спальняГостьовий будиночок КПІ, вітальняГостьовий будиночок КПІ, кухняГостьовий будиночок КПІ, кухня, холодильник, зона для приготування їжіГостьовий будиночок КПІ, ваннаГостьовий будиночок КПІ, кухняГостьовий будиночок КПІ, вхід до будинку