Адреса корпусу № 35: Берестейський прокпект, 37а (стара адреса - пр. Перемоги, 37).

Інститут прикладного системного аналізу.

Будівля 1907 року. За початковим планом при будівництві інституту - їдальня КПІ. Автор проекту і будівничий - Всеволод Адольфович Обремський (1871–1940), штатний архітектор Київського політехнічного інституту.

У цокольному поверсі розміщувалися квартира, котельня, два льохи, на першому — обідня зала на 198 відвідувачів і підйомник, на другому — приміщення кухні та квартира. За студентський квитком в їдальні можна було купити недорогі, але смачні страви. У святкові дні в їдальні до революції продавалося пиво Товариства київських пивоварних заводів.

План-схема їдальні КПІ

Частину приміщень використовували для проведення наукових, економічних зібрань, спортивних занять, засідань «Професорського клубу». Двоповерховий з цокольним поверхом, цегляний, у плані прямокутний. Дах вальмовий, з бляшаним покриттям. Архітектурне вирішення витримано в єдиному стилі з іншими спорудами інститутського комплексу. Симетрію плану на головному фасаді підкреслено центральною розкріповкою з арковим портиком. Центральну й дві бічні розкріповки завершено аттиками зі шпилями. Фасадні площини обабіч головного входу включають по три віконні осі. Вікна другого поверху — з напівциркульними перемичками, інші — з лучковими. Увінчує фасади розвинений карниз.

Типологічно цінна пам'ятка, є невід'ємною частиною комплексу.

бані церкви Марії Магдалини на фоні студентської їдальні