З 20 по 22 січня 2014 р. у Ліннеус університеті (м. Вакхо, Швеція ) відбулася стартова зустріч учасників консорціуму Теmpus проекту «Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та України (LeAGUe)» 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES, який фінансується Європейським Союзом за активної участю Міністерств освіти і науки України, Вірменії та Грузії.

Загальною метою проекту є поліпшення стану проблеми безробіття і відсутності інновацій у зв'язку з розривом між потребами ринку праці і навичками робочої сили. Діяльність в рамках цього проекту включає в себе роботу з університетами от іншими освітніми організаціями на національному рівні, приділяючи особливу увагу розвитку програмам навчання впродовж життя LLL (lifelong Learning), що передбачають підвищення розвитку знань та вмінь окремих осіб та безперервної підготовки робочої сили.

На зустрічі були присутні понад 50 учасників з Вірменії, Грузії, України, Болгарії, Данії, Португалії та Швеції: Національного аграрного університету Вірменії, Гаварського Національного університету (Вірменія), Російсько-Вірменського (Слов'янського) Університету, Вандзорського Державного педагогічного інституту ім. О. Туманйана (Вірменія), Вірменської ліги безперервного навчання, Державного Університету Іллі (Грузія), Телавського Державного Університету ім. Гогебашвілі (Грузія), Університету Грузії, Асоціації навчання дорослих Грузії, Харківського Національного Університету радіоелектроніки (Україна), Національного Технічного Університету України "КПІ", Одеського Національного Політехнічного університету (Україна), Київського Національного Університет ім. Т. Шевченка (Україна), Датського технічного університету (Данія), Університету Коїмбри (Португалія), Руз Університету (Болгарія).

На зустрічі обговорювалися : поточна ситуація, проблеми і перспективи в галузі LLL у Вірменії , Грузії та України. Європейські партнери представили результати і поділилися досвідом у даній сфері.
За результатами зустрічі було затверджено план робіт на 2014-2015 рр.

Дата події