Адреса: с.м.т. Лазурне, Скадовський район, Херсонська область.
Доїзд: Потягом Київ – Херсон, далі автобусом або маршрутним таксі до смт. Лазурне, ОК “Маяк”.

Відпочиваючі проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи. Корпус з'єднано критим переходом з їдальнею на 500 посадкових місць. До послуг відпочиваючих різноманітні культурні заходи – кіно, концерти, дискотеки. Облаштовано спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, є необхідний спортінвентар.

Студенти університету проживають у 4-х одноповерхових будинках у перебудованих корпусах дитячого табору. Кімнати розраховані на проживання чотирьох, п’яти або шести осіб. Усі зручності на вулиці. Харчування триразове у їдальні на 500 посадочних місць. Роздача здійснюється офіціантами.

Під час кожного заїзду інструктором з культурно-масової роботи проводяться різноманітні конкурси, змагання, КВК, Дні Нептуна та інші розважальні заходи. Інструктор з фізкультурно-оздоровчої роботи проводить змагання, спартакіади з різних видів спорту. На базі ОК “Маяк” працює літній кінотеатр, спортивні майданчики, у приміщенні їдальні до послуг відпочиваючих – тенісні столи, більярд, телевізор.

Основні завдання Оздоровчого комплексу «Маяк»

  1. Підготовка оздоровчого комплексу „Маяк” до оздоровчого сезону.
  2. Забезпечення його функціонування.

путівки до ОК “Маяк”Порядок оформлення та видачі путівок до ОК “Маяк” для студентів та аспірантів

  • Право на оздоровлення та відпочинок мають студенти, аспіранти денної форми навчання: які навчаються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, при отриманні путівки, отримують матеріальну допомогу на оздоровлення з метою здешевлення вартості путівки, за рахунок стипендіального фонду; які навчаються на умовах договору з компенсацією вартості навчання, можуть придбати путівку за повну вартість.
  • Розподіл путівок між студентами на факультеті/інституті (згідно квот) відбувається на спільному засіданні стипендіальної комісії факультету/інституту та профбюро студентів факультету/інституту на підставі заяв студентів про надання путівки.
  • На спільному засіданні стипендіальної комісії та профбюро студентів факультету/інституту затверджується рейтинговий-резервний список по розподілу путівок між студентами, аспірантами за яким здійснюється продаж путівок.
    Студент може отримати путівку один раз на календарний рік.

ДНВР

Панорами оздоровчого комплексу

У дворі оздоровчого комплексу «Маяк»

Оздоровчий комплекс Маяк

оглянути (3,7Mb)

«Маяк», доріжка до моря

Оздоровчий комплекс Маяк

оглянути (5Mb)

Фотографія Маяка з парапланаПост рятівників в МаякуСтудентські розваги у Маяку