Начальник організаційного відділу НДЧ – Олена Володимирівна Савич – людина пунктуальна, ділова і компетентна абсолютно в усіх питаннях, що стосуються організації роботи департаменту науки та інноватики. Завдяки професійній майстерності й старанності Олени Володимирівни та її колег, щодня десятки струмочків різноманітної наукової інформації збігаються до комп'ютерів оргвідділу: частина повідомлень вимагають оперативного реагування і відповіді, частина об'єднуються, збираються у повідомлення чи сторінки звітів – формують невидимий бік діяльності департаменту.

Лише безпосередні виконавці знають, якої уваги й точності вимагає організація й проведення конкурсів “Викладач-дослідник”, на кращий підручник та навчальний посібник тощо. Супроводження науково-дослідної роботи, зв'язки із зовнішніми організаціями, створення презентаційних матеріалів теж потребують уваги, досвіду й уміння, особливо коли роботу потрібно виконати у стислі терміни.

О.В.Савич – випускниця КПІ. І майже вся її трудова діяльність проходила тут. “Родина й КПІ – це і є моє життя”, – зізнається ця невтомна жінка. Як і більшість жінок університету, про себе Олена Володимирівна говорить неохоче. А от набутим досвідом та спостереженнями ділиться залюбки. “Іноді життя ставить людину в жорсткі умови з обмеженим вибором. Вистояти, зберегти позитивну налаштованість і досягти хай скромного результату – це і є успіх”, – вважає ця сильна жінка.

А ще в неї є неперевершена здатність – гармонізувати простір навколо себе: якою б напруженою і складною не була робота, в оргвідділі виконують її разом, колективно, не розподіляючи на “твоє – моє”. “Командний гравець”, – так жартома говорить про себе Олена Володимирівна. Адже й змолоду полюбляла командні види спорту.

Маючи чимале навантаження, Олена Володимирівна знаходить час для самовдосконалення. Вона постійно вчиться, підвищує свій професійний рівень, та завжди готова поділитися знаннями й умінням з колегами. “Я не досконала, але до цього прагну”, – зізнається ця непередбачувана жінка.

Н.Вдовенко