Студентське містечко

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживає понад 13 тисяч студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейних гуртожитків та 1 гуртожиток для проживання аспірантів.

Будови КПІ прикрасили нові мурали

Упродовж 2008–2023 років на київських будівлях з'явилося понад 170 муралів. Особливої популярності набули стінні розписи на патріотичну тематику.

Рекорд не задля рекорду

Понад 5 тисяч окопних свічок, які виготовили в КПІ студенти, викладачі та співробітники університету, а також небайдужі кияни впродовж доби 3-4 грудня, зігріватимуть захисників нашої держави на фронті. Це – рекорд України.

Новорічна ялинка в КПІ

Попри нічні обстріли київські політехніки сьогодні зібрались, щоб прикрасити ялинку на площі Знань і поділитися святковим настроєм.

Усіх присутніх пригощали смаколиками, гарячим чаєм і безалкогольним глінтвейном.

У КПІ пройшов турнір з шахів

Студмістечко і Профком студентів організували традиційний, 14-й шаховий турнір студмістечка. В ньому взяли участь 24 учасники.

Переможці:
🥉3-тє місце — Юрій Казарін, 3-й гуртожиток
🥈2-ге місце — Олександр Ряхін, 14-й гуртожиток
🥇1-ше місце — Назар Лаптій, 7-й гуртожиток

Навчання від київських рятувальників

Працівники ДСНС України провели навчання для студентів і співробітників КПІ в університетському студмістечку.

Політехнікам показали, як поводитися під час повітряних тривог, як уникати пожежі під час постійних вимкнень світла й безпечно евакуюватися.

Велике переселення в КПІ: де тепер жити студентам? Каріна Максименко, 4 курс ФСП. CAMPUS#54

⚡️ Що насправді стоїть за великим переселенням? 🚚 Чому з 4-х гуртожитків КПІ вивозять речі студентів? 📦🧳 Кого першочергово переселяють?🏢 І чи вистачить на всіх місця? 👩🏻‍✈️ Які представники перевіряють кімнати? 🍌Що виявляють у кімнатах волонтери?

«Велике переселення — велика допомога»

Студенти та адміністрація КПІ разом шукали оптимальне рішення щодо переселення й поселення студентів в умовах воєнного стану.

На зустрічі обговорили питання першочергового поселення студентів, які перебувають на прифронтових і окупованих територіях.

Підписка на Студмістечко