Студмістечко

Студмістечко

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживає понад 13 тисяч студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейних гуртожитків та 1 гуртожиток для проживання аспірантів.

Рекорд не задля рекорду

Понад 5 тисяч окопних свічок, які виготовили в КПІ студенти, викладачі та співробітники університету, а також небайдужі кияни впродовж доби 3-4 грудня, зігріватимуть захисників нашої держави на фронті. Це – рекорд України.

Новорічна ялинка в КПІ

Попри нічні обстріли київські політехніки сьогодні зібрались, щоб прикрасити ялинку на площі Знань і поділитися святковим настроєм.

Усіх присутніх пригощали смаколиками, гарячим чаєм і безалкогольним глінтвейном.

У КПІ пройшов турнір з шахів

Студмістечко і Профком студентів організували традиційний, 14-й шаховий турнір студмістечка. В ньому взяли участь 24 учасники.

Навчання від київських рятувальників

Працівники ДСНС України провели навчання для студентів і співробітників КПІ в університетському студмістечку.

Політехнікам показали, як поводитися під час повітряних тривог, як уникати пожежі під час постійних вимкнень світла й безпечно евакуюватися.

Велике переселення в КПІ: де тепер жити студентам? Каріна Максименко, 4 курс ФСП. CAMPUS#54

⚡️ Що насправді стоїть за великим переселенням? 🚚 Чому з 4-х гуртожитків КПІ вивозять речі студентів? 📦🧳 Кого першочергово переселяють?🏢 І чи вистачить на всіх місця? 👩🏻‍✈️ Які представники перевіряють кімнати? 🍌Що виявляють у кімнатах волонтери?

«Велике переселення — велика допомога»

Студенти та адміністрація КПІ разом шукали оптимальне рішення щодо переселення й поселення студентів в умовах воєнного стану.

На зустрічі обговорили питання першочергового поселення студентів, які перебувають на прифронтових і окупованих територіях.

Цивільний захист у КПІ

Проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк розповів про укомплектованість і відповідність нормам укриттів на території студмістечка КПІ.

Також директор студмістечка КПІ Олександр Іщенко доповів про стан і підготовленість укриттів у гуртожитках студмістечка.