12 листопада 2015 року у виставковій залі корпусу № 7 відбулось урочисте відкриття першої частини щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ", де 94 учасники представили близько 350 робіт у жанрах "Живопис", "Графіка", "Декоративно-прикладне мистецтво" та "Вишивка".

Серед учасників – студенти, викладачі, співробітники університету, а також його випускники. Відкрив виставку проректор з науково-педагогічної роботи Петро Киричок.

Велику кількість робіт представили учні художньої студії "Гармонія" під керівництвом художника Андрія Кулагіна, який також привітав учасників та гостей виставки з відкриттям.

Порадувала цього року новими прізвищами художня студія "Інновація" під керівництвом Ірини Шеховцової, яка також постійно бере участь у конкурсі. Приємно відзначити, що студенти прагнуть творчо розвиватися і щороку поповнюють ряди талановитої молоді КПІ.

Упевнені, що відвідувачі та поціновувачі образотворчого мистецтва відзначать цікаві роботи нових учасників конкурсу, представлені в номінації "Графіка".

У розділі "Декоративно-прикладне мистецтво" особливе враження справляють роботи Володимира Пушкіна – триптих "Риби" і дерев'яна скульптура "Сесія".

Неймовірною вишуканістю відрізняються і роботи з вишивки.

Виставка триватиме до 10 грудня 2015 року. І, звичайно ж, за підсумками конкурсу – нагороди переможцям, про яких ми обов'язково повідомимо читачам.

На фото: П. Киричок, А. Кулагін, В. Тьоткіна

І частина мистецького конкурсу “ТАЛАНТИ КПІ – 2015”

З 12 листопада 2015 року в холі 7 корпусу відбувається І частина мистецького конкурсу “ТАЛАНТИ КПІ – 2015”. Запрошуємо переглянути роботи та висловити свою думку.

І частина мистецького конкурсу “ТАЛАНТИ КПІ” включає номінації:

- живопис,
- графіка,
- скульптура,
- декоративне мистецтво,
- вишивка.

За довідками звертатися: Центр культури і мистецтв НТУУ “КПІ”, к. 201, Картинна галерея, тел.: 204-91-35.

Дата події